fbpx

Szkolenia motocyklowe dla kobiet

TYLKO DLA ORLIC

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Jeśli jesteś motocyklistką, która chciałaby doskonalić swoje umiejętności, zapraszamy na specjalne szkolenia motocyklowe, krótsze wyjazdy i wydarzenia tylko dla kobiet. Otrzymasz na nich pokaźną dawkę wiedzy i doskonałej atmosfery, która doda skrzydeł każdej Orlicy.

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

 

PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA

Lista szkoleń

ZOBACZ, CO PLANUJEMY

Nie znaleziono żadnych wpisów.

GALERIA

RELACJA ZE SZKOLEŃ

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

 

Dziewuchy/ Chłopaki, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, walcie na szkolenia organizowane przez Aleksandra Trzaskowska jak w dym. Przygotowanie merytoryczne i metodyczne na najwyższym poziomie. Że o organizacji już nawet nie wspomnę, bo wsio zapięte na ostatni guzik. Świetne tereny do jazdy. Pełen profesjonalizm. Nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej. I chętnie uzbieram i wydam jeszcze. Ola, “Maleńka jesteś Wielka”, jak mawiał Cezary Żak.

Agnieszka Radzymińska

Bardzo bardzo bardzo na tak. Ola ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy i co mnie urzekło: masę samozaparcia, którym zaraża innych. Zagrzewa do podjęcia wyzwania, ale nie naciska. Wszystko wywarzone i bardzo pro. Dzięki za towarzystwo przy pierwszych próbach i do zobaczenia!

Beata Dutkiewicz

Jazda motocyklem to fantastyczna przygoda, ale trzeba zadbać o to by każda wyprawa poza asfalt zakończyła się nie tylko fantastycznymi wspomnieniami, oraz ładnymi ujęciami w postaci pamiątkowych zdjęć. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności, które zapewnią nam komfortową i bezpieczną jazdę. Takie umiejętności możemy nabyć pod czujnym okiem Aleksandry Trzaskowskiej z Moto Birds, indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze powoduje,ze chce się więcej. Dziękuję Ola za motywację.

Sylwia Barto

WYPRAWY MOTOCYKLOWE TYLKO DLA KOBIET

Jeśli jesteś motocyklistką, która chciałaby podróżować w  kobiecym towarzystwie. Zobacz ofertę wypraw motocyklowych tylko dla kobiet.