Warning: Declaration of ET_WC_Product_Variable_TB_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/module/helpers/WooCommerceModules.php on line 837
ZESPÓŁ | MOTOBIRDS

NASZ ZESPÓŁ

MOTOBIRDS

ALEKSANDRA „OLA” TRZASKOWSKA
ALEKSANDRA “Ola” Trzaskowska

założycielka, szefowa… PANUJE NAD WSZYSTKIM

Z kształcenia socjolog i prawnik, z zamiłowania narciarka, motocyklistka enduro i obieżyświat. Zawsze znajduje czas na odkrywanie i „podbój” świata. Podczas podróży kładzie nacisk na kontakt ze ludźmi, co zmusiło ją do nauczenia się czterech języków. Dzięki tej umiejętności i pozytywnemu podejściu do otoczenia, nie raz widziała miejsca, o których nie wspomina się w przewodnikach. Na żaglowcu „Zawisza Czarny” opłynęła Przylądek Horn, odwiedzając „przy okazji” polską stację antarktyczną im. Arctowskiego. Amerykę Północną przemierzała “klasycznie – autostopem”. Azję i Amerykę Południową poznała z siodełka motocykla. Himalajskie drogi i bezdroża zna jak własną kieszeń. Na jednośladzie pokonała kilkanaście najwyższych przejezdnych przełęczy świata – każda powyżej 5000 n.p.m. – dojeżdżając najwyżej na 5777 m n.p.m.

Od lat organizuje wyprawy motocyklowe i transporty motocykli po całym świecie. Założycielka i główna siła napędowa Motobirds.

ANNA URZĘDOWSKA „URZĄD”
ANNA URZĘDOWSKA „URZĄD”

Na co dzień mieszka w „poukładanej” Genewie, w Szwajcarii. Aje jak mówi o sobie „Żyje się raz! A skoro tak, to niech będzie ciekawie i ekscytująco.”. Uważa, że lepiej jest mieć co wspominać, niż żałować czego się nie zrobiło. Żyje na pełnych obrotach, w 100% wdrażając w życie swoją dewizą życiową. Jeździ, poznaje, odkrywa. Ciągle jej mało i ma ochotę na więcej. Wulkan pozytywnej energii, którą skutecznie „zaraża” uczestników wyjazdów. Prowadzi nasze wyprawy na wszystkich kontynentach.

KINGA TANAJEWSKA „ON HER BIKE”
KINGA TANAJEWSKA „ON HER BIKE”

Kinga Tanajewska motocyklowy bakcyl połknęła już jako licealistka.Zawsze marzyła o wielkiej przygodzie, a jak sama twierdzi, marzenia trzeba realizować. I tak w 2017 wyruszyła na swoim BMW R800GS, pieszczotliwie nazwanym “Chillie”, w podróż dookoła świata. Podróż solo, która trwa do dziś. Ten wyczyn szybko wprowadził Kingę do plejady gwiazd w świecie riderów i miłościków adventure.  Dziś większość motocyklistów co najmniej słyszała o Kindze, oglądała jej inspirujace filmy z wyprawy lub na bieżąco śledzi jej relacje w mediach społecznościowych! Prowadząc nasze wyprawy, Kinga urozmaica kolejne etapy swojej motocyklowej podróży.

EGLE GERULAITYTE
EGLE GERULAITYTE

Egle to niezwyke utalentowana dziennikarka i szalona dziewczyna. Kocha adventure riding. I to jest jej sposób na życie. Podróżując zawsze znajduje czas na pracę związaną z motoryzacyjnym dziennikarstwem. Realizuje wiele projektów, dzięki którym pomaga lokalnym społecznościom. Kocha swoje Suzuki DR 650, którym jeździ po cały świecie. Ma obsesję na punkcie wyjątkowych miejsc i ludzkich historii, dobrej kawy i „gubienia się”, żeby być bliżej tego co jeszcze jest nieznane. Egle prowadzi dla nas wyprawy w Ameryce Południowej.

 ANDRZEJ KRYMOW
ANDRZEJ KRYMOW

Z Andrzejem znamy się i współpracujemy już „ładny” kawał czasu. Od kilku lat jest w permanentnej podróży i łatwiej go spotkać poza europejską ziemią, niż w Polsce. Szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Ameryka Południowa, z Kolumbią na czele. Ale równie dobrze czuje się w Azji Centralnej. Człowiek wielu talentów: podróżnik, motocyklista, żeglarz i nurek w jednym.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”

Z wykształcenia geograf. Zamiłowanie do podróży i odkrywania świata nie jest więc dziełem przypadku. Dla niego świat jest mozaiką różnych kultur, ras, religii, tradycji oraz smaków i zapachów. Podróżowanie daje mu poczucie wolności, uczy pokory, radośći życia i poszanowania drugiego człowieka ze względu na to kim jest, a nie co posiada. Zanim zaczął podróżować motocyklem, odiwedził 5 kontynentów wszelkimi dostępnymi środkami lokomocji. Od lat prowadzi wyprawy motocyklowe na różnych kontynentach. Zakochany w Ameryce Północnej, Europie Wschodniej, Skandynawii oraz Alpach.

ALBERT WÓJTOWICZ „CZOSNEK”
ALBERT WÓJTOWICZ „CZOSNEK”

Architekt, któremu ciężko wysiedzieć za biurkiem. Odwiedził już kilkadziesiąt krajów na różnych kontynentach, ale wciąż jest niezmiennie ciekawy świata. Odkąd pierwszy raz wsiadł na motocykl wiedział, że stanie się on ulubionym narzędziem w realizacji podróżniczej pasji. Azja Centralna i Afryka to jego drugi dom i tam prowadzi nasze wyprawy. Realizuje się również jako fotograf – amator. W tej roli brał udział m.in. w projektach podróżniczych Arkadego P. Fiedlera: “PoDrodze Afryka”, PoDrodze Azja”, “Electric Explorer”.