fbpx

NASZ ZESPÓŁ

MOTOBIRDS

MotoBirds powstało z potrzeby realizacji marzeń na własnych zasadach. 

Zawsze fascynowały nas motocykle i podróże, ale najbardziej lubimy łączyć obie pasje. Przez wiele lat jeździliśmy na wyprawy motocyklowe po całym świecie. Od 2013 roku nasza pasja stała się również pracą. Lata praktyki pomogły nam w organizacji wyjazdów na najwyższym poziomie. Fakt, że za całym przedsięwzięciem od początku stała kobieta – Aleksandra Trzaskowska, okazał się dodatkowym atutem. Osoba, która zawsze świetnie odnajdywała się w męskim, motoryzacyjnym świecie, wniosła do niego nowy, kobiecy punkt widzenia. W 2016 roku powstał projekt niepowtarzalnych kobiecych wyprawy motocyklowych „Tylko dla Orlic”, który nieprzerwanie rozwijamy do dziś. Od 2017 roku, pod marką MotoBirds organizujemy wyprawy motocyklowe zarówno dla motocyklistek, jak i motocyklistów.

Staramy się, aby wśród naszych propozycji każdy znalazł coś interesującego, odpowiadającego jego potrzebom i możliwościom. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, na jakim sprzęcie jeździsz, czy lubisz asfalt, czy teren, jazdę solo, czy z pasażerem, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Organizujemy zarówno wyprawy kobiece, jak i otwarte dla wszystkich, o różnym stopniu trudności, dostosowane do różnych rodzajów motocykli. Tworzymy też oferty szyte na miarę. W równym stopniu zależy nam na bezpieczeństwie i doskonałej organizacji, co na niepowtarzalnej atmosferze każdego wyjazdu motocyklowego. Każda wyprawa jest profesjonalnie przygotowana i dopięta na ostatni guzik. Do każdej podchodzimy z pasją.

Znając i rozumiejąc potrzeby podróżników, oferujemy także transport motocykli, quadów i samochodów do dowolnych miejsc na świecie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć autorskie rozwiązania, dzięki którym przewóz sprzętów jest wyjątkowo bezpieczny.

Uwielbiamy zarażać naszą pasją i lubimy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, dlatego postanowiliśmy, że warto uzupełnić naszą ofertę o szkolenia motocyklowe oraz inne wydarzenia. Dzięki nim mamy okazję spotykać Was częściej i cieszyć się wspólnie naszą pasją, niezależnie od okoliczności, sezonu czy pogody.

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

 

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
ALEKSANDRA “OLA” TRZASKOWSKA

założycielka, szefowa… PANUJE NAD WSZYSTKIM

Z wykształcenia socjolog i prawnik, z zamiłowania narciarka, motocyklistka enduro i obieżyświat. Zawsze znajduje czas na odkrywanie i „podbój” świata. Podczas podróży kładzie nacisk na kontakt ze ludźmi, co zmusiło ją do nauczenia się czterech języków. Dzięki tej umiejętności i pozytywnemu podejściu do otoczenia, nie raz widziała miejsca, o których nie wspomina się w przewodnikach. Na żaglowcu „Zawisza Czarny” opłynęła Przylądek Horn, odwiedzając „przy okazji” polską stację antarktyczną im. Arctowskiego. Amerykę Północną przemierzała “klasycznie – autostopem”. Azję i Amerykę Południową poznała z siodełka motocykla. Himalajskie drogi i bezdroża zna jak własną kieszeń. Na jednośladzie pokonała kilkanaście najwyższych przejezdnych przełęczy świata – każda powyżej 5000 n.p.m. – dojeżdżając najwyżej na 5777 m n.p.m.

Od lat organizuje wyprawy motocyklowe i transporty motocykli po całym świecie. Założycielka i główna siła napędowa Motobirds.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
AGATA GREGOREK

Wspiera MotoBirds od samego początku istnienia. Z grona znajomych dołączyła do grona klientów i przemierzyła z nami kilka kontynentów jako jedna z Orlic. Od początku roku 2020 wspiera MotoBirds także swoim doświadczeniem w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania projektami. Administracyjna czarodziejka z mocnym talentem dyscyplina według Gallupa (polecamy ten test 😉), dzięki któremu wszystko jest na swoim miejscu, a Wasze wiadomości nie pozostają bez odpowiedzi. Jako motocyklistka, obieżyświat i miłośniczka motorsportu, od wielu lat sędziująca i wspierająca organizacje zawodów takich jak F1, Moto GP, czy rajdy Cross-Country, fantastycznie uzupełnia swoim doświadczeniem i znajomością rynku nasz zespół.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
EGLE GERULAITYTE

Egle to niezwyke utalentowana dziennikarka i szalona dziewczyna. Kocha adventure riding. I to jest jej sposób na życie. Podróżując zawsze znajduje czas na pracę związaną z motoryzacyjnym dziennikarstwem. Realizuje wiele projektów, dzięki którym pomaga lokalnym społecznościom. Kocha swoje Suzuki DR 650, którym jeździ po cały świecie. Ma obsesję na punkcie wyjątkowych miejsc i ludzkich historii, dobrej kawy i „gubienia się”, żeby być bliżej tego co jeszcze jest nieznane. Egle prowadzi dla nas wyprawy w Ameryce Południowej.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
ANDRZEJ KRYMOW

Z Andrzejem znamy się i współpracujemy już „ładny” kawał czasu. Od kilku lat jest w permanentnej podróży i łatwiej go spotkać poza europejską ziemią, niż w Polsce. Szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Ameryka Południowa, z Kolumbią na czele. Ale równie dobrze czuje się w Azji Centralnej. Człowiek wielu talentów: podróżnik, motocyklista, żeglarz i nurek w jednym.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
PIOTR LUBBE

Człowiek renesansu. Absolwent stosunków międzynarodowych i logistyki. Nasza złota rączka, odpowiedzialny za techniczne aspekty przygotowania pojazdów do transportu. Przygodę z motocyklami zaczął w wieku 5 lat, a miłość do jednośladów przekazywano w rodzinie Piotra z pokolenia na pokolenia. Uzdolniony technicznie pragmatyk. Jak twierdzi wszystko da się zrobić, trzeba mieć tylko odpowiednie narzędzia. W głębi duszy artysta i romantyk, zakochany w kulturze buddyjskiej. We wszystkim co robi stara się odnaleźć duchowy sens. Miłośnik podróży i poznawania świata.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
PRZEMO DOBER DOBRUCKI

Z wykształcenia jest geografem, stąd jego zamiłowanie do podróży i odkrywania świata nie jest dziełem przypadku. Dla niego świat jest mozaiką różnych kultur, ras, religii, tradycji oraz smaków i zapachów. Podróże dają mu poczucie wolności, uczą pokory, radości życia i poszanowania drugiego człowieka ze względu na to kim jest, a nie co posiada. Do czasu odkrycia możliwości podróżowania motocyklem, odwiedził 5 kontynentów wszelkimi dostępnymi środkami transportu. Od kilkunastu lat liczą się wyłącznie 2 kółka. Od lat organizuje mniejsze i większe wycieczki/wyprawy motocyklowe po różnych krajach na różnych kontynentach. Zakochany w Ameryce Północnej, wschodzie Europy, Skandynawii oraz Alpach.