Transport motocykli

MOTOBIRDS

Motobirds oferuje regularne transporty motocykli i innych pojazdów w Europie, do Azji oraz do Ameryki Południowej i Północnej. Mamy starannie przygotowane procedury, które gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu. Motocykle są pakowane w specjalnie zaprojektowane metalowe klatki. Na czas transportu NIE DEMONTUJEMY KÓŁ, co zapobiega uszkodzeniom motocykla. Pojazd jest starannie zapakowany i zabezpieczony. Możemy przetransportować Twój pojazd razem z rzeczami, potrzebnymi Ci do podróżowania. Podana przez nas cena jest ostateczna. Nie mamy żadnych ukrytych dopłat.

TRANSPORTY REGULARNE

WYZNACZONE KIERUNKI


Możemy wysłać twój motocykl, quad, samochód kempingowy, samochód w ramach jednego z naszych zaplanowanych, regularnych transportów – ich listę znajdziesz poniżej. W razie potrzeby odbierzemy Twój pojazd z w dowolnego miejsca w Europie i dostarczamy go z powrotem po Twojej podróży;

TRANSPORTY INDYWIDUALNE

DOWOLNE KIERUNKI


Na życzenie organizujemy transporty indywidualne, w dowolnie wybrane miejsce na świecie. Może to być transport lotniczy, lądowy lub morski, w tym w szczególności do USA, Kanady, Maroka, na Islandię i po całej Europie. Wystarczy wysłać zapytanie, na pewno odpowiemy.

 

AMERYKA POŁUDNIOWA

TRANSPORT W 2019 / 2020

AZJA

TRANSPORT 2020

NIE ZNALAZŁEŚ TRANSPORTU DLA SIEBIE?

Zamów indywidualny transport pojazdów w dowolnej destynacji. Napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

TRANSPORT MOTOCYKLI

dostarczenie do magazynu

Dostarczenie do magazynu

Możesz samodzielnie dostarczyć swój motocykl do naszego magazynu w Warszawie. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, za dodatkową opłatą, możemy go odebrać z dowolnie wskazanego miejsca w Europie. Twój sprzęt zostanie przetransportowany do magazynu w zamkniętej furgonetce – nigdy nie używamy otwartych przyczep. Podane na stronie ceny dotyczą transportów z Warszawy do wskazanego miejsca docelowego (w jedną lub w dwie strony).

dokumentacja fotograficzna
Dokumentacja fotograficzna

Przed rozpoczęciem procesu pakowania szczegółowo obejrzymy Twój motocykl oraz zrobimy dokładną dokumentację fotograficzną jego stanu.

specjalne klatki
Specjalnie klatki

Twój motocykl będzie transportowany w specjalnie zaprojektowanej metalowej klatce. Na czas transportu NIE DEMONTUJEMY KÓŁ, dzięki czemu wrażliwe części motocykla jak np. czujniki ABS lub tarcze hamulcowe, nie są narażone na uszkodzenia. Demontujemy lusterka i niektóre szyby, w zależności od ich wysokości. Demontowane przez nas elementy będą zapakowane w materiał ochronny I przypięte do motocykla. Motocykl jest zamocowany do klatki specjalnymi pasami.

kufry i bagaż
KUFRY I BAGAŻ

Jeśli motocykl z kuframi / bagażem jest szerszy niż klatka, co najczęściej się zdarza w przypadku dużych motocykli, demontujemy bagaż, zabezpieczamy go I mocujemy w klatce obok motocykla lub na oddzielnej palecie. Każda sztuka bagażu musi być wyraźnie oznaczona numerem rejestracyjnym motocykla, do którego przynależy.

miejsce docelowe
MIEJSCE DOCELOWE

W miejscu przeznaczenia, w magazynie celnym rozładowujemy motocykle z klatek, montujemy lusterka i szyby – jeśli zostały zdemontowane oraz przygotowujemy bagaże. Przy odbiorze poprosimy Cię o sprawdzenie motocykla i upewnienie się, że wszystko jest prawidłowo zamontowane I przygotowane do jazdy. Potwierdzeniem będzie podpisany przez Ciebie protokół odbioru.

TRANSPORT MOTOCYKLI
TRANSPORT MOTOCYKLI
TRANSPORT MOTOCYKLI
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wiemy, że Twój czas jest cenny – nie zmarnujemy go. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Zajmujemy się wszystkim, tak abyś cały czas i energię mógł poświęcić na wymarzną wyprawę. Musisz tylko przekazać nam motocykl i odebrać go w miejscu docelowym!

Co musisz zrobić, aby Twój motocykl dotarł w wymarzone przez Ciebie miejsce?

Musisz dopilnować zaledwie pięciu elementów, aby Twój motocykl bezpiecznie dotarł w wymarzone przez Ciebie miejsce:

  • dostarcz motocykl do naszego magazynu w umówionym terminie albo nie ruszając się z domu zleć nam jego transport również do magazynu;
  • zadbaj aby Twój motocykl był czysty;
  • oznacz wszystkie elementy bagażu numerem rejestracyjnym motocykla, do którego przynależą.
  • sprawdź motocykl przed odebraniem go w miejscu docelowym, upewnij się, że wszystko jest prawidłowo zamontowane;.
  • podpisz protokół odbioru motocykla.
Wszystkim innym zajmie się MOTOBIRDS.