“WOMEN ONLY”
MOTORCYCLE TRAINING

TYLKO DLA ORLIC

Take advantage of our knowledge and experience!

If you are a female motorcyclist who would like to improve your skills, we invite you for a special motorcycle training, shorter trips and events only for women. You will receive a substantial dose of knowledge and a perfect atmosphere.

We cooperate with Strefa Enduro, ProEnduro i California Superbike School.

Check what we are planning.

INFORMATION YOU CAN FIND ON THIS PAGE

click the link to scroll down to the section

 

PARTNERS:

PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA

UPCOMING TRAINING / EVENTS

WOMEN-ONLY

No posts found.

GALLERY

PHOTOS FROM TRAINING

TESTIMONIALS

 

Dziewuchy/ Chłopaki, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, walcie na szkolenia organizowane przez Aleksandra Trzaskowska jak w dym. Przygotowanie merytoryczne i metodyczne na najwyższym poziomie. Że o organizacji już nawet nie wspomnę, bo wsio zapięte na ostatni guzik. Świetne tereny do jazdy. Pełen profesjonalizm. Nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej. I chętnie uzbieram i wydam jeszcze. Ola, “Maleńka jesteś Wielka”, jak mawiał Cezary Żak.

Agnieszka Radzymińska

Bardzo bardzo bardzo na tak. Ola ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy i co mnie urzekło: masę samozaparcia, którym zaraża innych. Zagrzewa do podjęcia wyzwania, ale nie naciska. Wszystko wywarzone i bardzo pro. Dzięki za towarzystwo przy pierwszych próbach i do zobaczenia!

Beata Dutkiewicz

Jazda motocyklem to fantastyczna przygoda, ale trzeba zadbać o to by każda wyprawa poza asfalt zakończyła się nie tylko fantastycznymi wspomnieniami, oraz ładnymi ujęciami w postaci pamiątkowych zdjęć. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności, które zapewnią nam komfortową i bezpieczną jazdę. Takie umiejętności możemy nabyć pod czujnym okiem Aleksandry Trzaskowskiej z Moto Birds, indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze powoduje,ze chce się więcej. Dziękuję Ola za motywację.

Sylwia Barto

WOMEN-ONLY MOTORCYCLE TOURS

If you are a female rider who would like to travel in a female company, see the offer of motorcycle trips only for women.

Shopping cart0
There are no products in the cart!
...
Continue shopping
0