fbpx

WOMEN-ONLY MOTORCYCLE TRAININGS

TYLKO DLA ORLIC

Take advantage of our knowledge and experience!

If you are a female motorcyclist who would like to improve your skills, we invite you for a special motorcycle training, shorter trips and events only for women. You will receive a substantial dose of knowledge and a perfect atmosphere.

Check what we are planning.

INFORMATION, THAT YOU CAN FIND ON THIS PAGE

click the link to scroll down to the section

 

PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA

UPCOMING TRAININGS / EVENTS

WOMEN-ONLY

No posts found.

GALLERY

PHOTOS FROM TRAININGS

TESTIMONIALS

 

Dziewuchy/ Chłopaki, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, walcie na szkolenia organizowane przez Aleksandra Trzaskowska jak w dym. Przygotowanie merytoryczne i metodyczne na najwyższym poziomie. Że o organizacji już nawet nie wspomnę, bo wsio zapięte na ostatni guzik. Świetne tereny do jazdy. Pełen profesjonalizm. Nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej. I chętnie uzbieram i wydam jeszcze. Ola, “Maleńka jesteś Wielka”, jak mawiał Cezary Żak.

Agnieszka Radzymińska

Bardzo bardzo bardzo na tak. Ola ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy i co mnie urzekło: masę samozaparcia, którym zaraża innych. Zagrzewa do podjęcia wyzwania, ale nie naciska. Wszystko wywarzone i bardzo pro. Dzięki za towarzystwo przy pierwszych próbach i do zobaczenia!

Beata Dutkiewicz

Jazda motocyklem to fantastyczna przygoda, ale trzeba zadbać o to by każda wyprawa poza asfalt zakończyła się nie tylko fantastycznymi wspomnieniami, oraz ładnymi ujęciami w postaci pamiątkowych zdjęć. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności, które zapewnią nam komfortową i bezpieczną jazdę. Takie umiejętności możemy nabyć pod czujnym okiem Aleksandry Trzaskowskiej z Moto Birds, indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze powoduje,ze chce się więcej. Dziękuję Ola za motywację.

Sylwia Barto

WOMEN-ONLY MOTORCYCLE TOURS

If you are a female rider who would like to travel in a female company, see the offer of motorcycle trips only for women.