REKOMENDACJE

Lata naszej działalności to tysiące cudownych spotkań i setki zadowolonych klientów. Na tek stronie znajdziecie opinie na temat naszych działań.

WYPRAWY – OPINIE

MOTOBIRDS


Dariusz Pingot / Niemcy

2023 – Google Review
[Tłumaczenie z niemieckiego] Po 5 wspólnych wyprawach nie wyobrażam sobie lepszego organizatora do podróżowania po świecie motocyklem.
Zawsze bezpiecznie, punktualnie, konkretnie, profesjonalnie, po prostu super!
Ponadto bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny! Dziękuję, że to robicie!

 

Renata Caruso / Polska

2023 – Google Review
Jestem wierną uczestniczką wycieczek organizowanych przez MotoBirds i wyjazdów Tylko dla Orlic. Wszystkie wyjazdy na których byłam były SUPER zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Trasy i hotele, i atrakcje absolutnie świetne!!! Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek, tych dobrze i tych średnio jeżdżących 😉 Aleksandra Trzaskowska jest absolutnie najlepsza 💪💪💪

 

Przemek Gerlaczyński / Polska

2022 – Google Review
MotoBirds to firma która zabierze Cię, w miejsca o których do tej pory nie miałeś pojęcia. To przygoda, i emocje, ale także doskonałe trasy, wspaniałe hotele. Przede wszystkim to jednak doskonali przewodnicy którzy potrafią odnaleźć się z każdym klientem a Ty poczujesz się zaopiekowany przez cały czas. Byłem z MotoBirds na dwóch wyprawach i nie jest to koniec naszej PRZYGODY.

 

MiKO ! / Polska

2022 – Google Review
Zrobiliśmy razem Tanzanię. Profesjonalna organizacja. Super serwis od początku do końca!

 

Marek Sawicki / Polska

2022 – Google Review
Witam! Jak nie masz ochoty wszystkiego organizować sam to w szeroki świat na enduro MotoBirds jest zajebiste, a w Polsce taki wachlarz usług w kontekście enduro na świat, chyba nie ma nikt.
Byłem i widziałem jak się rozwiązuje problemy w trakcie wyprawy.
Jest dobrze i tyle.
Jak możesz zaakceptować program i pewne rygory bycia w grupie to szczerze polecam.
Pozdrawiam życząc dobrego rozwoju i dużo zdrowia Marek Sawicki.

 

Piotr Kusiak / Polska

2022 – Google Review
Super wyjazd, super organizacja. Trasy widokowe, miejscowo wymagające spokojnie do przejechania przy jakichkolwiek umiejętnościach jazdy w terenie. Polecam PE t a R D A

 

Tomek Kokosz / Polska

2022 – Google Review
Z Olą bylem już na 4 wyjazdach. Himalaje, Wietnam, Sycylia i Kostaryka. Każdy wyjazd super. Choć subiektywnie największe wrażenie zrobiły na mnie Himalaje. Jeśli chodzi o kwestie organizacji potwierdzam opinie przedmówców. Ocena 10/10.

 

David Zimmermann / Szwajcaria

2022 – Google Review
[tłumaczenie z angielskiego] Pojechałem z MotoBirds na wyprawę do Tanzanii w 2022 roku. Bardzo profesjonalni i przyjaźni, Ola i Guy mają imponujące doświadczenie w podróżowaniu motocyklem po całym świecie. Mogę ich tylko polecić!

 

Paul Solli / USA

2022 – Google Review
[tłumaczenie z angielskiego] Pozdrowienia z San Francisco w Kalifornii! Zacznę moją recenzję od stwierdzenia, że kocham MotoBirds! Byłem z nimi na wyprawie do Tanzanii w marcu tego roku (2022) i przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. To był mój pierwszy raz w Afryce, a krajobrazy i ludzie mnie zachwycili. Wszystko w podróży było idealne: Guy i Ola byli wspaniałymi gospodarzami (zachęcający, kompetentni, żądni przygód, inteligentni, przyjaźni, niesamowicie pracowici); ich personel pomocniczy był wspaniały i zawsze miał na mnie oko, aby zapewnić mi bezpieczeństwo; zakwaterowanie i wyżywienie wahały się od bardzo dobrych do znakomitych, a moi towarzysze podróży byli przyjaźni i przyjemnie się z nimi jeździło. Po recenzjach online, ich stronie internetowej, ich reputacji w wysyłce motocykli oraz moich kontaktach z Guyem, Olą i Agatą przed podróżą mogłem stwierdzić, że MotoBirds to wysokiej jakości Ekipa, ale wciąż jestem w szoku, jaką niesamowitą przygodę byli w stanie dostarczyć. Jest to wysokiej jakości wyprawa dostarczona przez wysokiej jakości ludzi i szczerze mówiąc, myślę, że pobierają o wiele za mało za to, co dostarczają. Najwyraźniej uwielbiają dzielić się swoją pasją do motocykli, ekscytujących zagranicznych destynacji poza utartymi szlakami i prawdziwych przygód, a ta wyprawa byłaby nadal okazją za dwa razy wyższą cenę. W mojej wyprawie uczestniczyli głównie ludzie z Polski, a także inżynier i dziennikarz motocyklowy ze Szwajcarii i nie mogłem sobie wymarzyć lepszej grupy, z których większość mówiła również po angielsku. Opowiadałem wszystkim moim przyjaciołom o mojej podróży, więc spodziewam się, że w swoich przyszłych podróżach mogą mieć więcej Kalifornijczyków. Na pewno dołączę do nich na kolejne wyprawy. Dziękuję MotoBirds!

 

Stephane Godts / Francja

2022 – Google Review
[tłumaczenie z francuskiego] Znakomici organizatorzy wypraw motocyklowych.
Od dość luksusowych podróży do znacznie bardziej offroadowych, znajdziesz to, czego szukasz z tym wspaniałym zespołem. Polecam z wielką przyjemnością.

 

Riccardo Caruso / Włochy

2023 – Google Review
[tłumaczenie z angielskiego] Uczestniczyłem w fantastycznej wyprawie do Kostaryki zorganizowanej przez MOTOBIRDS. Utworzono dwie grupy, jedną dla bardziej wykwalifikowanych w prowadzeniu pojazdów, a drugą dla mniej zdolnych. Obie trasy kończyły się w tych samych miejscach, z których wszystkie są interesujące głównie z naturalistycznego punktu widzenia. Gorąco polecam tę firmę za profesjonalizm, co nie jest niczym małym, gdy wybierasz się w nieznane miejsca.

 

Francesco Pascolini / Włochy

27 January 2020
[tłumaczenie z włoskiego] Właśnie wróciłem z podróży do Patagonii. Podróż, PODRÓŻ, która okazała się wyzwaniem dla ludzi i środków. Ale dzięki doskonałej organizacji i profesjonalizmowi Aleksandry i Guy’a pokonaliśmy każdą trudność i można było docenić każdy widok, który ta wyprawa zarezerwowała dla jej uczestników. Mimo, że korzystałem z prawie czterdziestoletniego (należycie zadbanego) motocykla, odetchnąłem w pełni emocjami, jakie płynęły z zapierających dech w piersiach widoków, jakie ta kraina rezerwuje dla swoich gości. Wynika to również ze spokoju posiadania za sobą organizacji, która zawsze stawała się dostępna w najtrudniejszych sytuacjach i najbardziej skomplikowanych fragmentach, dzięki dużemu doświadczeniu jej menadżerów i całego personelu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.

 

Marian Stych / Polska

2019 – Google Review
Miałem zaszczyt być na 2 wyprawach z Olą i jestem mega zadowolony (nie tylko ja). W styczniu 2020 r. następny trip z Olą i grupą wspaniałych ludzi (jak zawsze). Nie mogę się już doczekać wyjazdu!!! Firmę MOTOBIRDS polecam gorąco jako profesjonalistę w pełni tego słowa znaczeniu.

 

Malou van Zanten / Holandia

2019 – Google Review
[tłumaczenie z angielskiego]  W sierpniu 2019 wybrałem się z MotoBirds na motocyklową przygodę w Himalaje. To było niesamowite przeżycie, którego nigdy nie zapomnę. Bardzo dobrze zorganizowane z idealną liczbą godzin jazdy dziennie, terenem do jazdy (np. off-road vs on-road), fantastyczną trasą z niesamowitymi widokami. Komunikacja z Olą przed, w trakcie i po dokonaniu rezerwacji była szybka i pouczająca. Bogactwo informacji o jeździe terenowej, okolicy, którą zwiedzaliśmy (i jedzeniu!!) było ogromne. Nie mogę się doczekać kolejnej podróży i gorąco polecam MotoBirds!

 

Jackie Parker / Wielka Brytania

23 September 2019
[tłumaczenie z angielskiego] MotoBirds Himalaje 2019 ze wspaniałym towarzystwem i energią podróżniczki dookoła świata Kingi „On her bike” Tanajewskiej.
Świetnie zaplanowana podróż życia. Wiedza i doświadczenie Aleksandry „Oli” zaprowadziły nas za skórę i w serce tego niesamowitego regionu. Kiedy podróże przebiegają tak płynnie, znaczy, że zostały bardzo dobrze zaplanowane i przygotowane. Świetna ekipa wspierająca „umysł, ciało i motocykl”, wspaniały Dr Mat i jego inżynierowie – brzmi jak zespół! – nigdy daleko.
Podejmij tę podróż jako ktoś, kto tam mieszka, a zostaniesz dobrze wynagrodzony wszystkim, co ma do zaoferowania przejażdżka przygodowa w Himalajach. Jechałam raz w życiu z niesamowitymi nowymi przyjaciółmi, dzięki czemu mam wspomnienia na całe życie. Widziałam rzeczy, których zdjęcia po prostu nie są w stanie pokazać, ale oto kilka, które pokazują ducha naszych przygód, nie wszystkie moje. Dziękuję za wszystkie udostępnienia zdjęć. Dziękuję Olu. Nie mogę się doczekać, kiedy następnym razem założę koszulkę MotoBirds i pojadę z tobą.

 

Justyna Szczygielska / Polska

17 April 2019
No to od początku…
Cudowna organizacja, elastyczna, dopasowana do zmieniającej się rzeczywistości…
Umiejętność odczytywania pragnień i zachcianek uczestników….
Bezpiecznie…
Bez nadęcia… okresowo luksusowo…
Idealnie…
Polecam….
Czekam na Sri Lankę…

 

Riccardo Caruso / Włochy

31.07.2019
[tłumaczenie z włoskiego] Parokrotnie brałem udział w wyjazdach organizowanych przez firmę MotoBirds. Świetna organizacja, przygotowane trasy, profesjonalna firma. Bardzo polecam!

 

Grzegorz Matusik / Polska

11 April 2019
Gorąco polecam. Miałem przyjemność być na takiej wyprawie z Aleksandra Trzaskowska. Doskonała organizacja, świetnie dobrana trasa i atrakcje, super koleżanka w podróży 😀

WYPRAWY DLA KOBIET – OPINIE

MOTOBIRDS


Magdalena Kostrzewa / Wielka Brytania

18 February 2023

[tłumaczenie z angielskiego] Wyprawa w Himalaje tylko dla kobiet była nie z tego świata. Perfekcyjna organizacja i niewiarygodne trasy. Każda minuta wydawała się magiczna. To doświadczenie, które zostaje z Tobą na zawsze i przenosi Cię na inny poziom, z którego już nigdy nie wrócisz do rzeczywistości, jaką znałeś. Powodzenia Ola i Agata we wszystkich waszych niesamowitych przygodach i nie mogę się doczekać, kiedy znowu do was dołączę.

 

Jackie Parker / Wielka Brytania

December 2022 – Google Review

[tłumaczenie z angielskiego] MotoBirds Tanzania z niesamowitymi Orlicami, co za przygoda.
Wow, kolory, czerwień, ochry, zieleń, żółcie, czerwienie!
Pył, skały, Fesh Fesh, PIASEK,
Ogrom, widoki, podjazdy i zjazdy. Zapierające dech w piersiach krajobrazy i safari, ale jazda ze zwierzętami, spotykanie ich to coś wyjątkowego.
Wygoda domków, prostota hosteli, plaża, och, plaża!
Szczęśliwi ludzie, życzliwi, uśmiechnięci, gościnni.
Przydrożne jedzenie, najlepszy omlet, jaki kiedykolwiek jadłam.
Świetne towarzystwo, wsparcie, przyjaźń.
Po prostu zrób to, nie przestawaj czuć!
Kto upadnie, ten dostanie whisky!
Taka przygoda. Za te wszystkie emocje i wspomnienia dziękuję Ci cudowna Orlico, dziękuję Agata, niesamowita Liderko, Przyjaciółko.
Dziękuję Ola i Guy za zaplanowanie tak wspaniałej podróży.

 

Anna Urzędowska / Szwajcaria

21 November 2022

Jak zwykle idealnie przygotowany program i wszystkie logistyczne szczegóły, tak że można wskoczyć prosto w przygodę i cieszyć się jazdą, wspaniałą okolicą i wszystkimi atrakcjami. Towarzystwo zmotywowanych i wesołych babeczek BEZCENNE!! Zawsze będę polecać wyjazdy z Orlicami bo jest niezapomnianie i odjazdowo !!!

 

Lina Cha Leila / Litwa

2019 – Google Review

[tłumaczenie z angielskiego] To najlepsze co mogło się wydarzyć w moim życiu. Aby poznać MotoBirds i podróżować razem… ❤️

 

 

Anna Turguła / Polska

7 January 2019

Byłam już kilka razy z MotoBirds na wyjeździe.
Polecam wszystkim niezdecydowanym, wyjazdy zorganizowane są profesjonalnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Żadnych spinek, pełne zrozumienie ze strony uczestników i organizatorki. Gwarancja pełnego chilloutu. Ja już w swój kalendarz wpisuje kolejne wyprawy z Olą i resztą Orlic. Zapraszam do grupy odjazdowych dziewczyn.

 

Ewa Szymczak / Polska

20 November 2018

Można wiele powiedzieć na temat MotoBirds ale jedno jest najważniejsze, PASJA z jaką Aleksandra Trzaskowska podchodzi do organizowanych przez siebie wypraw. Z zaangażowaniem i poświęceniem przygotowuje każdy wyjazd dlatego zasługuje najwyższą ocenę.
Ja bynajmniej cenię MotoBirds za piękne przeżycia, za wspaniałe koleżanki i kolegów, za wspomnienia i przygody, za pot, siniaki i łzy oraz za niezliczone chwile radości i uśmiechu. Jeżeli kiedykolwiek myślałaś o wspaniałej przygodzie i pasjonujesz się motocyklami to dołącz do Orlicowego Teamu 🙂

 

Renata Caruso / Polska

18 November 2018

Byłam dwa razy na wyjazdach organizowanych przez Aleksandrę Trzaskowską. Bardzo profesjonalnie i dokładnie przygotowane trasy i wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo polecam!!!! Ja na pewno jeszcze skorzystam 👍👍👍

 

 

TRANSPORTY STAŁE – OPINIE

TYLKO DLA ORLIC


Victor Manero / Hiszpania

2022 – Google Review

[tłumaczenie z hiszpańskiego] Wysłaliśmy nasze 2 motocykle z Polski do Chile z MotoBirds i usługi były doskonałe.

Agata i Aleksandra są z klientem bardzo blisko, opowiadają o całym procesie w bardzo przejrzysty sposób, odpowiadają na wszystkie pytania i sprawiają, że proces jest niezawodny od pierwszej minuty kontaktu. Krótko mówiąc, są to dwie super odpowiedzialne za swoją pracę dziewczyny.

Bez wahania, gdybyśmy kiedykolwiek musieli odesłać motocykle, zrobilibyśmy to z nimi ponownie.

 

Robert Busfy / Słowacja

2022 – Google Review

[tłumaczenie z angielskiego] Świetne doświadczenie w wysyłce 2 motocykli do Ameryki Południowej. Wszystko poszło gładko i bardzo profesjonalnie. Zdecydowanie polecam!

 

Lauri-Beth Egerton / Wielka Brytania

18 June 2020

[tłumaczenie z angielskiego] MotoBirds uratowali nam życie! Po przejechaniu ponad 43 000 mil przez obie Ameryki nasz tylny amortyzator pękł na granicy Chile i Argentyny w Ziemi Ognistej. MotoBirds założyło dodatkowy kontener wysyłkowy z Chile do Polski i wysłało nam e-mail w tej sprawie z atrakcyjną ceną. Musieliśmy wyjechać z powodu koronawirusa, ale MotoBirds zdołało przenieść nasz unieruchomiony motocykl z Punta Arenas do Santiago, aby mógł wrócić do domu. Otrzymaliśmy szczegółowe informacje dotyczące śledzenia motocykla, gdy znajdował się on na kontenerowcu, a MotoBirds na bieżąco informował nas o postępach. W Polsce celnicy poprosili o inny dokument, którego nie dostarczyliśmy, a Agata pomogła mi go znaleźć i naprawić problem. Motocykl został następnie dostarczony z Polski do Wielkiej Brytanii, gdzie dotarł dokładnie tak, jak go zostawiliśmy, łącznie ze wszystkimi naszymi torbami. Są przyjaznym zespołem, zawsze gotowym do udzielania wskazówek i informacji. A cena była dla nas nie do pobicia! Jeszcze raz dziękujemy, bardzo się cieszymy, że mamy nasz motocykl w domu, a nie byłoby to możliwe bez MotoBirds.

 

Riccardo Dezulian / Włochy

14 May 2020

[tłumaczenie z angielskiego] Cześć MOTOBIRDS! Tydzień temu odebrałem motocykl w Trydencie (Włochy) po długiej podróży przez Chile, Argentynę i Boliwię. Z usług MotoBirds korzystałem tylko przy transporcie motocykli z Włoch do Chile i z powrotem; a nie na grupową przejażdżkę po Ameryce Południowej (jeździłem samodzielnie, z kolegą, na dwóch motocyklach, sam ustalając trasę). Usługa transportowa była doskonała! A cena jest dobra w porównaniu z innymi agencjami oferującymi podobne usługi. Motocykl był traktowany ostrożnie i nie miał żadnych uszkodzeń. Najważniejszą kwestią, na którą chcę zwrócić uwagę, jest aspekt biurokracji: MotoBirds zajmuje się wszystkimi procedurami celnymi, a klient musi tylko podpisać kilka dokumentów. To ogromna pomoc dla podróżnika (motocyklisty). Dziękuję MOTOBIRDS!! Cześć, Riccardo.

 

Piero Bertazzoli / Włochy

22 April 2020

[tłumaczenie z włoskiego] Bardzo poważna firma, która dba o szczegóły wysyłki. W końcu motocykl dotarł cały i zdrowy. Dziękuję Aleksandrze, Agacie, MotoBirds. Na pewno jak będę musiał znów przetransportować motocykl to zrobię to z wami. Cześć.

 

Kosmita Andrzej / Polska

10 April 2020

Bardzo serdecznie polecam, najlepszy transport quadów!!

 

Benedict Stalder / Szwajcaria

7 April 2020

[tłumaczenie z angielskiego] Nasze motocykle wróciły z Chile! Dziękuję MotoBirds Aleksandra, Guy, Agata za fantastyczną obsługę. Doceniliśmy profesjonalizm, precyzję, wiedzę na temat spedycji i motocykli w krajach, do których wysyłacie. Doceniliśmy Waszą troskę i sposób, w jaki potraktowaliście nasze prośby. Jesteście najlepsi!

 

Martin Špirko / Słowacja

3 April 2020

[tłumaczenie ze słowackiego] Dziękujemy za bezpieczny transport motocykla ze Słowacji do Ameryki Południowej i z powrotem. Wspaniała ekipa do współpracy!

 

 

Simone Vallieri / Włochy

17 February 2020

[tłumaczenie z angielskiego] Witam MotoBirds, właśnie wróciłem z Chile i chciałbym podziękować i pogratulować usługi transportu mojego motocykla z Europy. Wszystko było idealne: punktualność, zawsze na szybka i na czas komunikacja, szybka i sprawna odprawa celna. Nie wiem, kiedy i gdzie odbędzie się moja kolejna podróż, ale na pewno jeszcze o tym usłyszymy. Dziękuję!

 

MATTEO FINOCCHI / Włochy

27 January 2020

[tłumaczenie z włoskiego] Znakomici, profesjonalni i dbający o każdy szczegół, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wysłaliśmy z nimi nasz motocykl!

 

Marcin Suchoń / Polska

1 June 2019

Korzystałem z kumplami z transportu do Ameryki Południowej. Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Ola to osoba w pełni profesjonalna i chętna do pomocy, więc wpłaca przebiegła wzorowo. Korzystaliśmy tylko z transportu, mimo to dostaliśmy sporo cennych rad, dotyczących, różnych ciekawych miejsc i tras motocyklowych. Polecam.

 

Eglė Gerulaitytė / Litwa

29 April 2019

[tłumaczenie z angielskiego] Niedawno wysłałam swój motocykl z Ameryki Południowej do Europy, a MotoBirds zadbało o absolutnie wszystko. Wszystko, co musiałam zrobić, to się pojawić, oddać motocykl i czekać, aż dotrze do Europy – MotoBirds zajęło się wszystkim, od przygotowania i pakowania po formalności celne i portowe zarówno po stronie chilijskiej, jak i unijnej. Wszystko odbyło się niezwykle sprawnie i terminowo, a gdy przyjechałam po odbiór motocykla do Warszawy, wystarczyło trochę smaru do łańcucha – odpalił od razu i mogłam po prostu jechać. Nie mogę wystarczająco polecić MotoBirds – bardzo dziękuję za ułatwienie międzynarodowej wysyłki motocykli ❤️

 

George Thoms / Rumunia

19 April 2019

[tłumaczenie z angielskiego] Dwukrotnie wysyłałem motocykl do Ameryki Południowej i za każdym razem Aleksandra okazała się bardzo profesjonalna i niezawodna. Doskonała obsługa, przyjazny personel i dostawa na czas. Zdecydowanie polecam MotoBirds!

 

IRENEUSZ FRĄCKOWIAK / Polska

1.04.2019 

Pełen profesjonalizm!!! Polecam wszystkim miłośnikom motocyklowych podróży.

 

Anna Żak / Polska

9 March 2019

MotoBirds to wspaniała obsługa od początku do końca. Motocykl dotarł do celu w ustalonym terminie i co bardzo mi się podobało to ciągły kontakt i informacje, gdzie jest statek itd. Taka komunikacja sprawia, że nie musisz się zastanawiać co się dzieje z Twoim motocyklem i wiesz, że jest w dobrych rękach. Polecam jak najbardziej 😀

 

RAYMOND FERAUD

1.02.2019 

[tłumaczenie z angielskiego] Dziękuję MotoBirds, dziękuję całemu zespołowi! Jakość, niezawodność i rozsądna ekonomicznie usługa. Zostawiłem motocykl w Valparaiso 11 lutego w magazynie Sititrans, 3 maja został dostarczony do mojego domu, dokładnie w czasie, o którym poinformował mnie MotoBirds, kluczyki w stacyjce, walizki otwarte, jak przy wyjeździe. Wszystko tam było, motocykl w takim stanie, w jakim go zostawiłem trzy miesiące wcześniej. Gratulacje MotoBirds, przy kolejnej wyprawie liczę na Was!!

 

 

TRANSPORTY INDYWIDUALNE – OPINIE

TYLKO DLA ORLIC


Ozan Tuğcu / Turcja

5 March 2021

[tłumaczenie z angielskiego] Szukałem firmy do transportu motocykla z Krakowa do Ostrołęki i znalazłem. Są bardzo profesjonalni i pomocni, język nie stanowi problemu, informują Cię na każdym kroku i ogólnie transport przebiegł sprawnie.

 

Andrei Kovacs / USA

2021 – Google Reviews

[tłumaczenie z angielskiego] Wspaniałe doświadczenie w transporcie mojego motocykla z USA do Polski; konkretnie z Nowego Jorku do Warszawy. MotoBirds to super profesjonalny i szybko reagujący zespół ekspertów. Byli bardzo dokładni i pomocni od chwili, gdy zostawiłem motocykl w porcie w Nowym Jorku, aż do odbioru około 30 dni później w Warszawie. Nie mogę się doczekać ponownego wykorzystania ich podczas moich podróży po całym świecie.

 

ALESSIO PAESANO VITTOZZI / Włochy

13.10.2020

[tłumaczenie z angielskiego] Moje doświadczenia z MotoBirds były całkiem miłe, zapewniają świetną obsługę klienta i zawsze wywiązują się ze swoich zadań. Polecam

 

 

 

SZKOLENIA DLA KOBIET – OPINIE

TYLKO DLA ORLIC


Adam Chyciński / Polska

22 September 2020

Nie miałem jeszcze okazji zasmakować jej wypraw oraz nie transportowałem motocykla w odległy zakątek świata. Miałem jednak okazję zrobić wspólnie dwa wydarzenia i wiem, że jest osobą z którą śmiało mogę współpracować i polecić innym. Jeśli tylko minie całe to wirusowe zamieszanie oraz szmal i czas pozwoli to rozpocznę eksplorację świata pewnie przy jej pomocy. Tak trzymaj, to dobra droga. Długa ale mega fajna. Otwieraj się na nowe pomysły i wyzwania. Wszystko jest możliwe. Podobno wystarczy bardzo chcieć 🙂

 

Sylwia Barto / Polska

16 September 2020

Jazda motocyklem to fantastyczna przygoda, ale trzeba zadbać o to by każda wyprawa poza asfalt zakończyła się nie tylko fantastycznymi wspomnieniami, oraz ładnymi ujęciami w postaci pamiątkowych zdjęć. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności, które zapewnią nam komfortową i bezpieczną jazdę. Takie umiejętności możemy nabyć pod czujnym okiem Aleksandry Trzaskowskiej z MotoBirds, indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze powoduje, że chce się więcej 🤗

Dziękuję Ola za motywację ❤️

 

BEATA DUTKIEWICZ / Polska

19.08.2020

Bardzo bardzo bardzo na tak. Ola ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy i co mnie urzekło: masę samozaparcia, którym zaraża innych. Zagrzewa do podjęcia wyzwania, ale nie naciska. Wszystko wywarzone i bardzo pro. Dzięki za towarzystwo przy pierwszych próbach i do zobaczenia!

 

Agnieszka Radzymińska / Polska

19 August 2020

Dziewuchy/ Chłopaki, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, walcie na szkolenia organizowane przez Aleksandra Trzaskowska jak w dym. Przygotowanie merytoryczne i metodyczne na najwyższym poziomie. Że o organizacji już nawet nie wspomnę, bo wsio zapięte na ostatni guzik. Świetne tereny do jazdy. Pełen profesjonalizm. Nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej. I chętnie uzbieram i wydam jeszcze. Ola, “Maleńka jesteś Wielka”, jak mawiał Cezary Żak. 👏 😀

 

Anna Gawlik / Polska

17 August 2020

Parę dni temu miałam ogromną przyjemność dołączyć do szkolenia organizowanego przez Aleksandra Trzaskowska i jej MotoBirds 🙂 Z jeszcze większą przyjemnością chciałam napisać słów parę i nieco się podzielić. Bo warto bardzo.

Profesjonalizm. To słowo, kiedy poczytacie pozostałe recenzje, przewija się bardzo często. I nie bez kozery! Dodam jeszcze, że to profesjonalizm w każdym calu i na każdej płaszczyźnie.

Ci co mnie znają, wiedzą, że dość ostrożnie podchodzę do nowości, do ludzi, których nie znam, a którym w jakiś sposób mam zaufać. Zwłaszcza powierzyć siebie i swój motocykl. Wiem… wiem … motocykle to szaleństwo, zabawa, spontan, szybkość… itp itd. I wszystko się zgadza, tylko u mnie najpierw musi pojawić się poczucie bezpieczeństwa, a potem dopiero zaczyna się powolny proces zdobywania umiejętności, na które na prawdę jestem oporna 😉

Ola… już od pierwszych chwil sprawiłaś, że tak właśnie się poczułam. Bezpiecznie. Więc i na szaleństwo potem przyszedł czas 😉 Mogłam sobie pozwolić, bo wiedziałam, że gdzieś tam jesteś, podpowiesz w razie czego, zasugerujesz, albo i odradzisz, jeśli jeszcze nie pora 🙂 Albo jak trzeba to biegniesz obok motocykla, po wodzie … żeby tylko zapewnić, że nic się nie stanie ❤️❤️❤️

I taka jest Ola. Opanowana, siła spokoju, szuka rozwiązań, motywuje. W 100% racjonalnie ocenia sytuacje – co akurat dla mnie jest bezcenne. No i przy tym jest czas też na spontan, na zabawę i na ból brzucha ze śmiechu 🙂 Takie połączenie dla organizatora wcale nie jest łatwe.

Bardzo się cieszę, że poznałam Ola zarówno Ciebie jak i Twoje dziewczyny. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy, ale już te parę dni znalazło się w mojej szufladzie ze wspomnieniami. Takimi co to już zawsze ze mną będą 🙂 Niektórych rzeczy nie da się odzapomnieć 🙂 Jeśli ktoś nie ma jeszcze takiej szuflady z motocyklowymi marzeniami, polecam zajrzeć na stronę Oli 😘 Coś wymyśli 🥰

 

Jolanta Łuszczyńska / Polska

23 July 2020

I Orlicowy trening i rajd adventure – to moja pierwsza impreza z MotoBirds. Wydarzenia tworzą ludzie a Ci, których miałam okazje poznać to, prawdziwi profesjonaliści. Aleksandra Trzaskowska – mistrzyni logistyki – najpierw zorganizowała szkolenie enduro ze świetnymi trenerami a potem tak poprowadziła rajd, aby wszystko można było przetrenować w trasie. Zadbała o cudne szutry, piach, urokliwe leśne i polne dukty Warmii, nawet o dobrą pogodę 😉 a to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze pełnych energii Orlic 😁

Polecam wszystkim niezdecydowanym i do zobaczenia 😀😘

KOSZYK0
Brak produktów w koszyku!
...
Kontynuuj zakupy
0