fbpx

BLOG

MOTOBIRDS

Jak wybrać wyprawę motocyklową - klasyfikacja MotoBirds
Jak wybrać wyprawę motocyklową – klasyfikacja MotoBirds
Jak wybrać wyprawę motocyklową, aby odpowiadała naszym oczekiwaniom? Jak to zrobić, abyśmy na koniec nie czuli niedosytu z jazdy, abyśmy czerpali z niej przyjemność i mogli w pełni korzystać z uroków odwiedzanego regionu przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich proporcji czasu jazdy do czasu przeznaczonego na relaks? Przeczytaj zatem ten artykuł i dowiedz się, co w MotoBirds zrobiliśmy, aby ułatwić Ci zadanie i pomóc w wyborze idealnego rozwiązania.
Czytaj dalej
Motocyklista w Tanzanii na tle Kilimandzaro
Wyprawy motocyklowe MotoBirds – jak my to robimy
Wyprawy MotoBirds kierujemy do poszukiwaczy motocyklowych przygód, pragnących odkryć najlepsze krajobrazy i atrakcje danego regionu oraz poznać jego kulturę, którzy nie boją się wyzwań, ale i cenią sobie komfortowe warunki, i poczucie bezpieczeństwa. Przeczytaj jak my to robimy w MotoBirds.
Czytaj dalej
Przenosna boczna stopka motocyklowa stal nierdzewna MotoBirds
Przenośna boczna stopka motocyklowa. PRZYDATNE GADŻETY W PODRÓŻY – NASZA TAJNA BROŃ…
Uwielbiasz podróżować motocyklem, ale na samą myśl o nasmarowaniu łańcucha i naprawie przebitej opony dostajesz dreszczy? Dowiedz się, jak radzimy sobie z tymi tematami!
Czytaj dalej
Polski TET KTM 790 Adventure
TET Polska: motocyklowy adventure w centrum Europy (również dla mniej doświadczonych)
Czego możesz spodziewać się po polskim TET? Czy warto przyjechać do Polski na wycieczkę po tej trasie? O czym powinieneś pamiętać? Na co uważać? W pigułce i praktycznie - nasze "złote myśli" o polskim TET. Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej
Wyprawa motocyklowa do Chile polnoc
Najlepsze trasy motocyklowe Chile, część 2 – Północ
Chile to jeden z naszych ulubionych krajów na podróże motocyklowe. Niektóre szlaki w tym kraju są szerzej znane w motocyklowej społeczności. Inne, to ukryte perełki. Dziś opowiemy Wam o północnej części kraju, która jest niezwykle księżycowa.
Czytaj dalej
Carretera Austral Chile Ruta 7
Najlepsze trasy motocyklowe Chile, część 1 – Carretera Austral
Chile to jeden z naszych ulubionych krajów na podróże motocyklowe. Niektóre szlaki w tym kraju są szerzej znane w motocyklowej społeczności. Inne, to ukryte perełki. Dziś opowiemy Wam o zapomnianych fragmentach słynnej Ruta 7, czyli Carretera Austral, które choć niewiarygodnie piękne, najczęściej są omijane przez motocyklistów podczas podróży do Patagonii.
Czytaj dalej