fbpx

BLOG

MOTOBIRDS

Przenosna boczna stopka motocyklowa stal nierdzewna MotoBirds
Przenośna boczna stopka motocyklowa. PRZYDATNE GADŻETY W PODRÓŻY – NASZA TAJNA BROŃ…
Uwielbiasz podróżować motocyklem, ale na samą myśl o nasmarowaniu łańcucha i naprawie przebitej opony dostajesz dreszczy? Dowiedz się, jak radzimy sobie z tymi tematami!
Czytaj dalej
Polski TET KTM 790 Adventure
TET Polska: motocyklowy adventure w centrum Europy (również dla mniej doświadczonych)
Czego możesz spodziewać się po polskim TET? Czy warto przyjechać do Polski na wycieczkę po tej trasie? O czym powinieneś pamiętać? Na co uważać? W pigułce i praktycznie - nasze "złote myśli" o polskim TET. Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej
Wyprawa motocyklowa do Chile polnoc
Najlepsze trasy motocyklowe Chile, część 2 – Północ
Chile to jeden z naszych ulubionych krajów na podróże motocyklowe. Niektóre szlaki w tym kraju są szerzej znane w motocyklowej społeczności. Inne, to ukryte perełki. Dziś opowiemy Wam o północnej części kraju, która jest niezwykle księżycowa.
Czytaj dalej
Carretera Austral Chile Ruta 7
Najlepsze trasy motocyklowe Chile, część 1 – Carretera Austral
Chile to jeden z naszych ulubionych krajów na podróże motocyklowe. Niektóre szlaki w tym kraju są szerzej znane w motocyklowej społeczności. Inne, to ukryte perełki. Dziś opowiemy Wam o zapomnianych fragmentach słynnej Ruta 7, czyli Carretera Austral, które choć niewiarygodnie piękne, najczęściej są omijane przez motocyklistów podczas podróży do Patagonii.
Czytaj dalej
Motocyklowa apteczka
Co musisz wiedzieć o wyborze apteczki motocyklowej
Jeśli szukasz dobrego rozwiązania w postaci sprawdzonej i dobrze wyposażonej apteczki motocyklowej, to trafiłeś we właściwe miejsce! W tym artykule przedstawiamy Ci rozwiązanie, które przetestowaliśmy i z którego jesteśmy niezwykle zadowoleni. Oto test zestawu medycznego zaprojektowanego przez motocyklistów dla motocyklistów.
Czytaj dalej
Testujemy Miękkie Sakwy Motocyklowe: Givi Canyon GRT709 35L vs. Mosko Moto Backcountry 35L
Testujemy Miękkie Sakwy Motocyklowe: Givi Canyon GRT709 35L vs. Mosko Moto Backcountry 35L
Jeśli szukasz możliwości wyboru systemu bagażowego, trafiłeś we właściwe miejsce! Sakwy to znacząca inwestycja i chcieliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i spostrzeżeniami po 30 000 km użytkowania sakw motocyklowych dwóch różnych firm. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, z której będziesz zadowolony.
Czytaj dalej