fbpx
Tanzania 03.2022

Tanzania 03.2022

TANZANIA – KILIMANDŻARO, NGORONGORO I KRÓL LEW. HAKUNA MATATA!

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2022

Zapraszamy na relację fotograficzną z wspaniałej wyprawy motocyklowej po Tanzanii zorganizowanej przez MotoBirds w 2022 roku.

Autorska wycieczka motocyklowa po Tanzanii skierowana do wszystkich miłośników dwóch kółek, jazdy poza asfaltem, dzikiej przyrody, no i oczywiście zwierząt! okrążymy słynne Kilimandżaro. Byliśmy nad Jeziorem Chala, gdzie można popływać i potwierdzić, że krokodyle rzeczywiście z niego zniknęły. Na kolejnym etapie podróży wybraliśmy się na wspaniałe wyżyny Lushoto, a dzień odpoczynku spędziliśmy na plaży w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Podczas drugiej części wyprawy odwiedziliśmy kilka parków narodowych, w tym ten najsłynniejszy obszar chroniony krateru Ngorongoro – dom m.in króla lwa, miejsce w którym żyją ostatnie pozostałe na wolności czarne nosorożce, gdzie oczywiście zobaczyliśmy całą „wielką piątkę”. Na koniec podziwialiśmy najliczniejsze afrykańskie kolonie flamingów oraz skamieniałe zwierzęta, zakonserwowane w słonych wodach Jeziora Natron na wieczność!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Argentyna & Boliwia 02.2022

Argentyna & Boliwia 02.2022

ABC – OFFROADEM PRZEZ ALTIPLANO

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2022

Zapraszamy na relację fotograficzną z niezapomnianej wyprawy motocyklowej po Argentynie i Boliwii zorganizowanej przez MotoBirds w 2022 roku.

Rejon na pograniczu Argentyny, Boliwii i Chile to jedno z najbardziej niesamowitych, tajemniczych, malowniczych i niezwykłych miejsc w Ameryce Południowej. To prawdziwy raj dla miłośników przygód, wyzwań i enduro! Podczas naszej wyprawy poznaliśmy zarówno andyjskie drogi, jak i pustynię Atacama. Odwiedziliśmy zachwycające, największe solnisko świata – Salar de Uyuni. Zobaczyliśmy wulkany i laguny. Wykąpalismy się w gejzerach. Na trasie spotkaliśmy lamy, vicunie, guanako i flamingi. Spróbowalismy fantastycznych argentyńskich steków i degustowaliśmy argentyńskie wino. Przekonaliśmy się o niezwykłej gościnności i serdeczności lokalnej ludności. Nasza podróż łączyła przygodę przez duże „P”, kulturę, kuchnię i przyrodę z wymagającą jazdą enduro. Było trudno, wysoko, surowo i pięknie. Obiecaliśmy niezapomniane wspomnienia – i pragnienie powrotu do tej części świata!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA