fbpx
Tanzania 11.2021

Tanzania 11.2021

TANZANIA

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2021

Zapraszamy na relację fotograficzną z naszego rozpoznawczej wyprawy motocyklowej po Tanzanii, którą odbyliśmy pod koniec 2021 roku w celu przygotowania autorskiej trasy i atrakcji w ramach oferty na rok 2022.

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Tanzania 03.2022

Tanzania 03.2022

TANZANIA – KILIMANDŻARO, NGORONGORO I KRÓL LEW. HAKUNA MATATA!

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2022

Zapraszamy na relację fotograficzną z wspaniałej wyprawy motocyklowej po Tanzanii zorganizowanej przez MotoBirds w 2022 roku.

Autorska wycieczka motocyklowa po Tanzanii skierowana do wszystkich miłośników dwóch kółek, jazdy poza asfaltem, dzikiej przyrody, no i oczywiście zwierząt! okrążymy słynne Kilimandżaro. Byliśmy nad Jeziorem Chala, gdzie można popływać i potwierdzić, że krokodyle rzeczywiście z niego zniknęły. Na kolejnym etapie podróży wybraliśmy się na wspaniałe wyżyny Lushoto, a dzień odpoczynku spędziliśmy na plaży w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Podczas drugiej części wyprawy odwiedziliśmy kilka parków narodowych, w tym ten najsłynniejszy obszar chroniony krateru Ngorongoro – dom m.in króla lwa, miejsce w którym żyją ostatnie pozostałe na wolności czarne nosorożce, gdzie oczywiście zobaczyliśmy całą „wielką piątkę”. Na koniec podziwialiśmy najliczniejsze afrykańskie kolonie flamingów oraz skamieniałe zwierzęta, zakonserwowane w słonych wodach Jeziora Natron na wieczność!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA