fbpx
Tanzania 04.2022

Tanzania 04.2022

TANZANIA – KILIMANDJARO, NGORONGORO & LION KING. HAKUNA MATATA!

MOTORCYCLE TOUR 2022

Tanzania na motocyklu 🇹🇿 Zapraszamy na kolejną relację fotograficzną z drugiej wspaniałej wyprawy motocyklowej zorganizowanej przez MotoBirds na przełomie marca i kwietnia 2022 roku.

To nasza autorska wyprawa motocyklowa po Tanzanii skierowana do wszystkich miłośników dwóch kółek, jazdy poza asfaltem, dzikiej przyrody, no i oczywiście zwierząt! 🦒🐘🐒🦓🦬🐆 Okrążyliśmy słynne Kilimandżaro 🏔️. Byliśmy nad Jeziorem Chala, gdzie można popływać i potwierdzić, że krokodyle rzeczywiście z niego zniknęły. Na kolejnym etapie podróży wybraliśmy się na wspaniałe wyżyny Lushoto, a dzień odpoczynku spędziliśmy na plaży w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Podczas drugiej części wyprawy odwiedziliśmy kilka parków narodowych, w tym ten najsłynniejszy obszar chroniony krateru Ngorongoro – dom m.in króla lwa, miejsce w którym żyją ostatnie pozostałe na wolności czarne nosorożce, gdzie oczywiście zobaczyliśmy całą „wielką piątkę”. Na koniec podziwialiśmy najliczniejsze afrykańskie kolonie flamingów oraz skamieniałe zwierzęta, zakonserwowane w słonych wodach Jeziora Natron na wieczność! Co to była za przygoda!

SEE UPCOMING TOURS

SOUTH AMERICA


Tanzania 11.2021

Tanzania 11.2021

TANZANIA

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2021

Zapraszamy na relację fotograficzną z naszego rozpoznawczej wyprawy motocyklowej po Tanzanii, którą odbyliśmy pod koniec 2021 roku w celu przygotowania autorskiej trasy i atrakcji w ramach oferty na rok 2022.

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Tanzania 03.2022

Tanzania 03.2022

TANZANIA – KILIMANDŻARO, NGORONGORO I KRÓL LEW. HAKUNA MATATA!

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2022

Zapraszamy na relację fotograficzną z wspaniałej wyprawy motocyklowej po Tanzanii zorganizowanej przez MotoBirds w 2022 roku.

Autorska wycieczka motocyklowa po Tanzanii skierowana do wszystkich miłośników dwóch kółek, jazdy poza asfaltem, dzikiej przyrody, no i oczywiście zwierząt! okrążymy słynne Kilimandżaro. Byliśmy nad Jeziorem Chala, gdzie można popływać i potwierdzić, że krokodyle rzeczywiście z niego zniknęły. Na kolejnym etapie podróży wybraliśmy się na wspaniałe wyżyny Lushoto, a dzień odpoczynku spędziliśmy na plaży w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Podczas drugiej części wyprawy odwiedziliśmy kilka parków narodowych, w tym ten najsłynniejszy obszar chroniony krateru Ngorongoro – dom m.in króla lwa, miejsce w którym żyją ostatnie pozostałe na wolności czarne nosorożce, gdzie oczywiście zobaczyliśmy całą „wielką piątkę”. Na koniec podziwialiśmy najliczniejsze afrykańskie kolonie flamingów oraz skamieniałe zwierzęta, zakonserwowane w słonych wodach Jeziora Natron na wieczność!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Kostaryka 2021 – Tylko dla Orlic

Kostaryka 2021 – Tylko dla Orlic

KOSTARYKA – TYLKO DLA ORLIC

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2021

W listopadzie 2021 roku Orlice zakończyły epicką przygodę w Kostaryce! Costa Rica, oznacza „bogate wybrzeże”, nazywana jest także Szwajcarią Ameryki Środkowej. To kraj dla osób kochających przyrodę i adrenalinę. Dwa piękne wybrzeża: Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego, a pomiędzy nimi wspaniały łańcuch górski tworzą idealną kombinację na wycieczki motocyklowe. Niezliczone, asfaltowe i szutrowe górskie drogi wśród dzikiej natury to raj dla motocyklistów. Choć jazda „po winklach” i górach to nie wszystko! Odkrywanie wybrzeża każdego z oceanów jest równie pasjonujące, bo każde z nich ma inny charakter.

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

TYLKO DLA ORLIC

Kostaryka 11.2021

Kostaryka 11.2021

KOSTARYKA – PURA VIDA

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2021

Zapraszamy na relację fotograficzną z niezapomnianej wyprawy motocyklowej po Kostaryce zorganizowanej przez MotoBirds w 2021 roku.

Costa Rica, oznacza „bogate wybrzeże”, nazywana jest także Szwajcarią Ameryki Środkowej. To kraj dla osób kochających przyrodę i adrenalinę. Dwa piękne wybrzeża: Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego, a pomiędzy nimi wspaniały łańcuch górski tworzą idealną kombinację na wycieczki motocyklowe. Niezliczone, asfaltowe i szutrowe górskie drogi wśród dzikiej natury to raj dla motocyklistów. Choć jazda „po winklach” i górach to nie wszystko! Okrywanie wybrzeża każdego z oceanów jest równie pasjonujące, bo każde z nich ma inny charakter. W Kostaryce czekały na nas wulkany, lasy tropikalne, góry, wodospady, rzeki, plaże… W tym kraju nie ma czasu na nudę! Jazdę na motocyklach połączyliśmy z niesamowitym raftingiem, kąpielami w szmaragdowych wodospadach, zjazdami na linach (zipline), jazdą konną i snorklingiem. Po każdym dniu pełnym wrażeń odpoczywaliśmy w klimatycznych, boutikowych hotelach, których w Kostaryce nie brakuje. Czy można sobie wymarzyć piękniejsze motocyklowe wakacje, szczególnie podczas europejskiej jesiennej słoty lubimy? Zapraszamy na relację z wycieczki życia! Z nami można było poznać ten kraj naprawdę „od podszewki”!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Argentyna & Boliwia 02.2022

Argentyna & Boliwia 02.2022

ABC – OFFROADEM PRZEZ ALTIPLANO

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2022

Zapraszamy na relację fotograficzną z niezapomnianej wyprawy motocyklowej po Argentynie i Boliwii zorganizowanej przez MotoBirds w 2022 roku.

Rejon na pograniczu Argentyny, Boliwii i Chile to jedno z najbardziej niesamowitych, tajemniczych, malowniczych i niezwykłych miejsc w Ameryce Południowej. To prawdziwy raj dla miłośników przygód, wyzwań i enduro! Podczas naszej wyprawy poznaliśmy zarówno andyjskie drogi, jak i pustynię Atacama. Odwiedziliśmy zachwycające, największe solnisko świata – Salar de Uyuni. Zobaczyliśmy wulkany i laguny. Wykąpalismy się w gejzerach. Na trasie spotkaliśmy lamy, vicunie, guanako i flamingi. Spróbowalismy fantastycznych argentyńskich steków i degustowaliśmy argentyńskie wino. Przekonaliśmy się o niezwykłej gościnności i serdeczności lokalnej ludności. Nasza podróż łączyła przygodę przez duże „P”, kulturę, kuchnię i przyrodę z wymagającą jazdą enduro. Było trudno, wysoko, surowo i pięknie. Obiecaliśmy niezapomniane wspomnienia – i pragnienie powrotu do tej części świata!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Kolumbia 09.2021

Kolumbia 09.2021

KOLUMBIA – PRZEZ ZIELONE ANDY

WYPRAWY MOTOCYKLOWE 2021

Zapraszamy na relację fotograficzną z niezapomnianej wyprawy motocyklowej po Kolumbii zorganizowanej przez MotoBirds w 2021 roku.

Kolumbia, to jeden z najpiękniejszych, najbardziej różnorodnych i malowniczych krajów Ameryki Południowej. To prawdziwy raj dla miłośników przygód! Podczas naszej wyprawy poznaliśmy andyjskie drogi, spróbowaliśmy kolumbijskiej kuchni, przekonaliśmy się o niezwykłej gościnności i serdeczności Kolumbijczyków, a nawet zobaczyliśmy lodowiec! Oczywiście nie obyło się bez spróbowania lokalnie uprawianej kawy. Nasza podróż połączyła przygodę, kulturę, wspaniałą kuchnię i przyrodę. Dzięki współpracy z motocyklistami mieszkającymi w Kolumbii, znamy najpiękniejsze trasy oraz lokalne ciekawostki! Z nami uczestnicy mogli poznać ten kraj naprawdę „od podszewki”!

GALERIA

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

AMERYKA POŁUDNIOWA


Małopolska

Małopolska

MAŁOPOLSKA

Poznaj Polskę z MotoBirds 2021

Kolejna wyprawa z cyklu „Poznaj Polskę z MotoBirds”. Tym razem wspólnie odkrywaliśmy Małopolskę. Zapraszamy na fotorelację z naszych przygód.

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYPRAWY

POZNAJ POLSKĘ Z MOTOBIRDS