WYDARZENIA / SZKOLENIA

MOTOBIRDS / TYLKO DLA ORLIC

PATAGONIA

Dzielimy się naszym doświadczeniem! Niezależnie od dalekich wypraw i międzynarodowego transportu motocykli, organizujemy dla Was również szkolenia i kilkudniowe rajdy motocyklowe na terenie Polski.

Nasze wydarzenia pozwolą Wam doskonalić motocyklowe umiejętności i dobrze przygotować się do wypraw na koniec świata. To także świetna okazja do poznania nowych przyjaciół oraz eksploracji ciekawych zakątków Polski.

Zobaczcie, co aktualnie mamy w planach i przyłączcie się koniecznie.

AKTUALNE WYDARZENIA

Strefa MotoBirds "TYLKO DLA ORŁÓW"
Strefa MotoBirds “TYLKO DLA ORŁÓW”
START:
15 października 2020
META:
16 października 2020
CENA-EUR:
482
W ramach "STREFA MOTOBIRDS - TYLKO DLA ORŁÓW" zapraszamy osoby z doświadczeniem offroadowym na trening z Krzysztofem Jarmużem, wielokrotnym uczestnikiem Rajdu Dakar. Szkolenie jest skierowane do osób mających doświadczenie w terenie i jeżdżących na poziomie zaawansowanym. Zgrupowania odbędą się na terenie Strefy Enduro, pod Strykowem.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Strefa MotoBirds "TYLKO DLA ORLIC"
Strefa MotoBirds “TYLKO DLA ORLIC”
START:
15 października 2020
META:
16 października 2020
CENA-EUR:
263
W ramach "STREFA MOTOBIRDS - TYLKO DLA ORLIC" zapraszamy Panie na dwudniowy trening przygotowany specjalnie dla Was. Poprowadzi go Adam Chyciński ze Strefy Enduro. W zajęciach asystować będzie Aleksandra Trzaskowska, założycielka projektu "Tylko dla Orlic". Jest to trening dla motocyklistek zaczynających swoją przygodę z offroadem lub mających niewielkie / średnie doświadczenie w jeździe terenowej. Zgrupowania odbędą się na terenie Strefy Enduro, pod Strykowem.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW