fbpx

ZORGANIZUJEMY TRANSPORT DLA TWOJEGO MOTOCYKLA

TRANSPORT INDYWIDUALNY

Jesteś niezależnym podróżnikiem i szukasz transportu dla swojego pojazdu w nietypowym kierunku lub terminie? To zadanie dla nas!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizację transportu motocykli, quadów i samochodów gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. Daj znam znać co planujesz, a my zajmiemy się resztą, od odbioru Twojego pojazdu, przez formalności, aż po rozładunek. Sprawdzimy terminy i możliwości, zaproponujemy rozwiązania, zapewnimy bezpieczeństwo Twojego sprzętu. A wszystko to z całkowicie transparentną ceną, bez ukrytych opłat. 

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

 

Offroad przez Andy
Offroad przez Andy
Offroad przez Andy
Offroad przez Andy

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAMÓW TRANSPORT INDYWIDUALNY


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ TRANSPORTÓW STAŁYCH

Zapoznaj się z naszym rozkładem transportów stałych i dobierz ofertę odpowiednią dla Ciebie.

DLACZEGO WARTO

Z NAMI TRANSPORTOWAĆ

Transparentna cena

Decydując się na naszą ofertę możesz być pewien, że zostaniesz poinformowany o każdym koszcie. Już przy wycenie wstępnej staramy się wziąć pod uwagę wszelkie opłaty.

PERFECT ORGANIZATION

Odbiór i dostarczenie sprzętu

Na terenie Europy świadczymy usługę “door-to-door”, dzięki której nie musisz martwić się o dostarczenie do nas pojazdu. Jeśli podróżujesz w bardziej odległych rejonach świata dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej zorganizować transport Twojego pojazdu.  Dostarczymy go tak blisko wyznaczonego przez Ciebie punktu, jak to jest możliwe.

SMALL GROUPS

BEZPIECZEŃSTWO

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i opakowanie sprzętu podczas transportu. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu także dzięki współpracy ze sprawdzonymi Partnerami. 

SMALL GROUPS

Dodatkowy bagaż

Korzystając z naszej oferty transportu, możesz wysłać także Twój pozostały bagaż niezbędny podczas wyprawy.

CHECKED DESTINATIONS

Oszczędność czasu

Zajmiemy się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi oraz formalnościami.

Offroad przez Andy
Offroad przez Andy
Offroad przez Andy
Offroad przez Andy

WAŻNE INFORMACJE

NA TEMAT TRANSPORTU INDYWIDUALNEGO


Poznaj szczegóły indywidualnego przewozu motocykli i innych pojazdów

N

ODBIÓR SPRZĘTU

W zależności od wybranej przez Ciebie trasy, oferujemy kilka możliwych rozwiązań związanych z odbiorem sprzętu. Na terenie Europy świadczymy usługę “door-to-door”. W bardziej odległych zakątkach świata także możesz liczyć na nasze wsparcie. Twój pojazd dostarczymy zawsze tak blisko wyznaczonego przez Ciebie punktu, jak to jest możliwe, a także wesprzemy Cię podczas formalności związanych ze zdaniem i odbiorem pojazdu w wybranym porcie wysyłkowym.

N

DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA

Przed rozpoczęciem procesu pakowania szczegółowo obejrzymy Twój pojazd oraz zrobimy dokładną dokumentację fotograficzną jego stanu.

N

BEZPIECZEŃSTWO

Przewóz Twojego pojazdu odbywa się zawsze w najbezpieczniejszy, dostępny na danej trasie, sposób. Na trasach międzykontynentalnych transportujemy motocykle na paletach lub w specjalnie zbudowanych drewnianych klatkach, aby jak najmniej elementów wymagało demontażu. Na terenie Europy są to zwykle zamknięte furgonetki z odpowiednim systemem mocowań i zabezpieczeń. Ostateczna forma pakowania sprzętu zależy od lokalizacji, jednak firmy z którymi współpracujemy, gwarantują zawsze najwyższą jakość usług.

N

KUFRY I BAGAŻ

Wraz z pojazdem możesz przewieźć swój bagaż. Każda sztuka bagażu musi być wyraźnie oznaczona numerem rejestracyjnym pojazdu, do którego przynależy.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW


 

„I was looking for a company to transport my motorbike from Krakow to Ostrołęka and I found them. They are very professional and helpful, language is not a problem, they update you every step of the way and overall, the transport happened smoothly.”

Ozan Tuğcu

03.2021

Moto Birds were life savers for us! After riding over 43,000 miles across The Americas, our rear shock snapped on the border between Chile and Argentina in Tierra Del Fuego. Moto Birds had put on an extra shipping container from Chile to Poland, and emailed us about it with a great price. We had to leave due to coronavirus but Moto Birds managed to move our immobile bike from Punta Arenas to Santiago to ensure it could get home. We were given the details to track the bike when it was on the containership, and Moto Birds kept us updated with progress. In Poland customs asked for another piece of documentation we hadn’t provided, and Agata helped me through finding it and fixed the problem. The bike was then delivered from Poland to the UK where it arrived exactly how we had left it, including all our bags. They are a friendly team, always there for guidance and information. And the price was unbeatable for us! Thank you again, we are so glad to have our bike home and it wouldn’t have been possible without Moto Birds.

Lauri-Beth Egerton

18.06.2020

My experiences with MotoBirds were quite nice, they provide a great customer service, and are always up to their task. Polecam

Alessio Paesano Vittozzi

13.10.2020

„MotoBirds to wspaniała obsługa od początku do końca. Motocykl dotarł do celu w ustalonym terminie i co bardzo mi się podobało to ciągły kontakt i informacje, gdzie jest statek itd. Taka komunikacja sprawia, że nie musisz się zastanawiać co się dzieje z Twoim motocyklem i wiesz, że jest w dobrych rękach. Polecam jak najbardziej.”

ANNA ŻAK

Zamówienie transportu i formalności


Aby zamówić transport:

N

1. PRZEŚLIJ NAM SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE TRANSPORTU

Podaj nam szczegóły dotyczące transportu: model motocykla, jego wymiary oraz wagę, preferowaną datę transportu oraz destynację. Możesz podać te informacje za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na tej stronie lub skontaktować się z nami mailowo: info@motobirds.com

N

2. POCZEKAJ NA PRZESŁANIE OFERTY

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, przeanalizujemy je, skontaktujemy się z naszymi partnerami, a nastęnie prześlemy Ci gotową wycenę Twojego transportu. W razie konieczności doprecyzowania szczegółów będziemy z Tobą w kontakcie. Wspólnie uzgodnimy wszystkie warunki i omówimy zakres formalności.

N

3. WPŁAĆ ZADATEK I POTWIERDŹ TRANSPORT

W celu zlecenia transportu należy wpłacić opłata rezerwacyjna w wysokości 20% kwoty, na którą wyceniono usługę. Zadatek możesz zapłacić przelewem tradycyjnym lub elektronicznie za pomocą linku do płatności elektronicznych, który dla Ciebie wygenerujemy. Resztę należności należy uregulować przed terminem transportu. Możesz także od razu wpłacić pełną wartość usługi.

DOKUMENTY DO POBRANIA

pobierz dokument klikając w link poniżej

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ TRANSPORTÓW STAŁYCH

Zapoznaj się z naszym rozkładem transportów stałych i dobierz ofertę odpowiednią dla Ciebie.