NASZ ZESPÓŁ

MOTOBIRDS

MotoBirds powstało z potrzeby realizacji marzeń na własnych zasadach. 

Zawsze fascynowały nas motocykle i podróże, ale najbardziej lubimy łączyć obie pasje. Przez wiele lat jeździliśmy na wyprawy motocyklowe po całym świecie. Od 2013 roku nasza pasja stała się również pracą. Lata praktyki pomogły nam w organizacji wyjazdów na najwyższym poziomie. Fakt, że za całym przedsięwzięciem od początku stała kobieta – Aleksandra Trzaskowska, okazał się dodatkowym atutem. Osoba, która zawsze świetnie odnajdywała się w męskim, motoryzacyjnym świecie, wniosła do niego nowy, kobiecy punkt widzenia. W 2016 roku powstał projekt niepowtarzalnych kobiecych wyprawy motocyklowych “Tylko dla Orlic”, który nieprzerwanie rozwijamy do dziś. Od 2017 roku, pod marką MotoBirds organizujemy wyprawy motocyklowe zarówno dla motocyklistek, jak i motocyklistów.

Staramy się, aby wśród naszych propozycji każdy znalazł coś interesującego, odpowiadającego jego potrzebom i możliwościom. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, na jakim sprzęcie jeździsz, czy lubisz asfalt, czy teren, jazdę solo, czy z pasażerem, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Organizujemy zarówno wyprawy kobiece, jak i otwarte dla wszystkich, o różnym stopniu trudności, dostosowane do różnych rodzajów motocykli. Tworzymy też oferty szyte na miarę. W równym stopniu zależy nam na bezpieczeństwie i doskonałej organizacji, co na niepowtarzalnej atmosferze każdego wyjazdu motocyklowego. Każda wyprawa jest profesjonalnie przygotowana i dopięta na ostatni guzik. Do każdej podchodzimy z pasją.

Znając i rozumiejąc potrzeby podróżników, oferujemy także transport motocykli, quadów i samochodów do dowolnych miejsc na świecie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć autorskie rozwiązania, dzięki którym przewóz sprzętów jest wyjątkowo bezpieczny.

Uwielbiamy zarażać naszą pasją i lubimy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, dlatego postanowiliśmy, że warto uzupełnić naszą ofertę o szkolenia motocyklowe oraz inne wydarzenia. Dzięki nim mamy okazję spotykać Was częściej i cieszyć się wspólnie naszą pasją, niezależnie od okoliczności, sezonu czy pogody.

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

 

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
ALEKSANDRA “OLA” TRZASKOWSKA

założycielka, szefowa… PANUJE NAD WSZYSTKIM

Z wykształcenia socjolog i prawnik, z zamiłowania narciarka, motocyklistka enduro i obieżyświat. Zawsze znajduje czas na odkrywanie i „podbój” świata. Podczas podróży kładzie nacisk na kontakt ze ludźmi, co zmusiło ją do nauczenia się czterech języków. Dzięki tej umiejętności i pozytywnemu podejściu do otoczenia, nie raz widziała miejsca, o których nie wspomina się w przewodnikach. Na żaglowcu „Zawisza Czarny” opłynęła Przylądek Horn, odwiedzając „przy okazji” polską stację antarktyczną im. Arctowskiego. Amerykę Północną przemierzała “klasycznie – autostopem”. Azję i Amerykę Południową poznała z siodełka motocykla. Himalajskie drogi i bezdroża zna jak własną kieszeń. Na jednośladzie pokonała kilkanaście najwyższych przejezdnych przełęczy świata – każda powyżej 5000 n.p.m. – dojeżdżając najwyżej na 5777 m n.p.m.

Od lat organizuje wyprawy motocyklowe i transporty motocykli po całym świecie. Założycielka i główna siła napędowa Motobirds.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
AGATA GREGOREK

Wspiera MotoBirds od samego początku istnienia. Z grona znajomych dołączyła do grona klientów i przemierzyła z nami kilka kontynentów jako jedna z Orlic. Od początku roku 2020 wspiera MotoBirds także swoim doświadczeniem w zakresie obsługi klienta oraz zarządzania projektami. Administracyjna czarodziejka z mocnym talentem dyscyplina według Gallupa (polecamy ten test ????), dzięki któremu wszystko jest na swoim miejscu, a Wasze wiadomości nie pozostają bez odpowiedzi. Jako motocyklistka, obieżyświat i miłośniczka motorsportu, od wielu lat sędziująca i wspierająca organizacje zawodów takich jak F1, Moto GP, czy rajdy Cross-Country, fantastycznie uzupełnia swoim doświadczeniem i znajomością rynku nasz zespół.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
EGLE GERULAITYTE

Egle to niezwyke utalentowana dziennikarka i szalona dziewczyna. Kocha adventure riding. I to jest jej sposób na życie. Podróżując zawsze znajduje czas na pracę związaną z motoryzacyjnym dziennikarstwem. Realizuje wiele projektów, dzięki którym pomaga lokalnym społecznościom. Kocha swoje Suzuki DR 650, którym jeździ po cały świecie. Ma obsesję na punkcie wyjątkowych miejsc i ludzkich historii, dobrej kawy i „gubienia się”, żeby być bliżej tego co jeszcze jest nieznane. Egle prowadzi dla nas wyprawy w Ameryce Południowej.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
ANDRZEJ KRYMOW

Z Andrzejem znamy się i współpracujemy już „ładny” kawał czasu. Od kilku lat jest w permanentnej podróży i łatwiej go spotkać poza europejską ziemią, niż w Polsce. Szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Ameryka Południowa, z Kolumbią na czele. Ale równie dobrze czuje się w Azji Centralnej. Człowiek wielu talentów: podróżnik, motocyklista, żeglarz i nurek w jednym.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
PIOTR LUBBE

Człowiek renesansu. Absolwent stosunków międzynarodowych i logistyki. Nasza złota rączka, odpowiedzialny za techniczne aspekty przygotowania pojazdów do transportu. Przygodę z motocyklami zaczął w wieku 5 lat, a miłość do jednośladów przekazywano w rodzinie Piotra z pokolenia na pokolenia. Uzdolniony technicznie pragmatyk. Jak twierdzi wszystko da się zrobić, trzeba mieć tylko odpowiednie narzędzia. W głębi duszy artysta i romantyk, zakochany w kulturze buddyjskiej. We wszystkim co robi stara się odnaleźć duchowy sens. Miłośnik podróży i poznawania świata.

PRZEMYSŁAW DOBRUCKI „DOBER”
PRZEMO DOBER DOBRUCKI

Z wykształcenia jest geografem, stąd jego zamiłowanie do podróży i odkrywania świata nie jest dziełem przypadku. Dla niego świat jest mozaiką różnych kultur, ras, religii, tradycji oraz smaków i zapachów. Podróże dają mu poczucie wolności, uczą pokory, radości życia i poszanowania drugiego człowieka ze względu na to kim jest, a nie co posiada. Do czasu odkrycia możliwości podróżowania motocyklem, odwiedził 5 kontynentów wszelkimi dostępnymi środkami transportu. Od kilkunastu lat liczą się wyłącznie 2 kółka. Od lat organizuje mniejsze i większe wycieczki/wyprawy motocyklowe po różnych krajach na różnych kontynentach. Zakochany w Ameryce Północnej, wschodzie Europy, Skandynawii oraz Alpach.

REKOMENDACJE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Lata naszej działalności to tysiące cudownych spotkań i setki zadowolonych klientów. Na tek stronie znajdziecie opinie na temat naszych działań.

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

MOTOBIRDS

TYLKO DLA ORLIC

WYPRAWY – OPINIE

MOTOBIRDS


 

Francesco Pascolini

27.01.2020

Appena rientrato dal viaggio in Patagonia . Un viaggio, IL VIAGGIO, che si è rivelato impegnativo per uomini e mezzi. Ma grazie alla ottima organizzazione e alla professionalità di Aleksandra e Guy si è superato ogni difficoltà e si è potuto apprezzare ogni scorcio che questo tour ha riservato ai suoi partecipanti. Pur avendo utilizzato una moto (debitamente aggiornata) di quasi quarant’anni di età ho respirato a pieno le emozioni che sono derivate dai panorami mozzafiato che questa terra riserva ai suoi visitatori. Questo è derivato anche dalla serenità di aver una organizzazione alle spalle che si è sempre resa disponibile nelle situazioni più difficili e nei passaggi più complicati, grazie alla grande esperienza dei suoi responsabili e di tutto lo staff sempre a nostra disposizione.

(Właśnie wróciłem z podróży do Patagonii. Podróż, PODRÓŻ, która okazała się wyzwaniem dla ludzi i środków. Ale dzięki doskonałej organizacji i profesjonalizmowi Aleksandry i Guya pokonaliśmy każdą trudność i można było docenić każdy widok, który ta wycieczka zarezerwowała dla jej uczestników. Mimo, że korzystałem z prawie czterdziestoletniego (należycie zaktualizowanego) motocykla, odetchnąłem w pełni emocjami, jakie płynęły z zapierających dech w piersiach widoków, jakie ta kraina rezerwuje dla swoich gości. Wynika to również ze spokoju posiadania za sobą organizacji, która zawsze stawała się dostępna w najtrudniejszych sytuacjach i najbardziej skomplikowanych fragmentach, dzięki dużemu doświadczeniu jej menadżerów i całego personelu, który jest zawsze do naszej dyspozycji.)

Riccardo Caruso

31.07.2019

Ho partecipato a viaggi organizzati da Moto Birds in diverse occasioni. Ottima organizzazione, percorsi preparati con cura, un’azienda professionale. Lo consiglio vivamente! 

Parokrotnie brałem udział w wyjazdach organizowanych przez firmę Moto Birds. Świetna organizacja, przygotowane trasy, profesjonalna firma. Bardzo polecam!

Grzegorz Matusik

11.04.2019

Gorąco polecam. Miałem przyjemność być na takiej wyprawie z Aleksandra Trzaskowska. Doskonała organizacja, świetnie dobrana trasa i atrakcje, super koleżanka w podróży

Jackie Parker

23.09.2019 

Motobirds Himalayas 2019 with the terrific company and energy of round the world explorer Kinga “on her bike “ Tanajewska. Extremely well planned trip of a lifetime. Aleksandras “ola” knowledge and experience got us under the skin and into the heart of this incredible region. When trips run this smoothly they have been very well researched and planned. Great “mind,body and bike “ support crew, the wonderful Dr Mat and his engineers – sounds like a band!- never far away. Embrace this journey as someone who lives there and you will be well rewarded with everything a Himalayas adventure ride has to give. I rode a once in a lifetime experience with incredible new friends, made life long memories. I saw things that photos just can not show but here’s some to show the spirit of our adventures ,not all mine. Thanks for all the photo sharing. Thank you Ola. I can not wait for the next time I get to put on a Motobirds T and ride with you.

Justyna Szczygielska

17.04.2019

No to od początku…

Cudowna organizacja, elastyczna, dopasowana do zmieniającej się rzeczywistości…

Umiejętność odczytywania pragnień i zachcianek uczestników….

Bezpiecznie…

Bez nadęcia… okresowo luksusowo…

Idealnie…

Polecam….

Czekam na Sri Lankę…

Renata Carusco

17.03.2019

Bylam dwa razy na wyjazdach organizowanych przez Aleksandre Trzaskowska.Bardzo profesjonalnie i dokladnie przygotowane trasy i wszystko dopiete na ostatni guzik.Bardzo polecam!!!! Ja napewno jeszcze skorzystam.

TRANSPORTY STAŁE – OPINIE

MOTOBIRDS


 

Riccardo Dezulian

14.05.2020

Hi MOTOBIRDS! I picked up my motorbike one week ago, in Trento (Italy) after a long trip across Chile, Argentina and Bolivia. I’ve used Motobirds services only for the bike transport from Italy to Chile and back; and not for the group ride across South America (I’ve drived indipendently, with a friend of mine, with two bikes, deciding the route on our own). The transport service has been perfect! And the price is good, in comparison with other agencies offering a similar service. The bike has been handled carefully and has not suffered any demage. The most important note I want to point out is the bureaucracy aspect: Motobirds takes care of all the customs procedures and the customer has only to sign some papers. This is a huge aid for the traveler (the biker). Thank you MOTOBIRS!! Bye, Riccardo.

Kosmita Andrzej

10.04.2020

Bardzo serdecznie polecam, najlepszy transport quadów!!

Martin Špirko

3.04.2020

Ďakujem za bezpečný transport moto zo Slovenska do Južnej Ameriky a späť. Skvelá spolupráca!

(Dziękujemy za bezpieczny transport moto ze Słowacji do Ameryki Południowej i z powrotem. Świetna współpraca! )

Matteo Finocchi

27.01.2020

Ottimo,professionali e attenti ad ogni particolare,siamo molto contenti di aver spedito la nostra moto con loro!

(Znakomici, profesjonalni i dbający o każdy szczegół, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wysłaliśmy z nimi nasz motocykl!)

Eglė Gerulaitytė

29.04.2019 

I have recently shipped my bike from South America to Europe, and MotoBirds took care of absolutely everything. All I had to do was show up, hand the bike over, and wait for it to arrive in Europe – MotoBirds dealt with everything from prepping and packing the bike to customs and port paperwork on both Chilean and EU sides. Everything was done extremely efficiently and on time, and when I came to pick my bike up in Warsaw, all it needed was a little bit of chain oil – it started immediately and I could simply ride off. I can’t recommend MotoBirds enough – thank you so much for making international motorcycle shipping easy.

Ireneusz Frackowiak

1.04.2019 

Pełen profesjonalizm!!! Polecam wszystkim miłośnikom motocyklowych podróży

Raymond Feraud

1.02.2019 

Merci Motobirds, merci à toute l’équipe ! Un service de qualité, fiable et économiquement raisonnable. J’ai déposé ma moto à Valparaiso le 11 février dans l’entrepôt de Sititrans, le 3 mai elle était livrée à mon domicile, à l’heure précise que m’avait communiquée Motobirds, clés sur le contact, valises ouvertes, comme au départ. Tout y était, la moto dans l’état dans lequel je l’avais laissée trois mois plus tôt. Bravo Motobirds, pour mon prochain voyage je compte sur vous !!

Piero Bertazzoli

22.04.2020

Ditta molto seria che cura molto i dettagli della spedizione. finalmente la moto è arrivata sana e salva.grazie Aleksandra, Agata, MotoBirds. sicuramente quando dovrò spedire lì farò con voi. ciao.

(Bardzo poważna firma dbająca o szczegóły wyprawy. W końcu motocykl dotarł bezpiecznie. Dzięki Aleksandra, Agata, MotoBirds. Zdecydowanie jak będę musiał znów wysłać to zrobię to z Tobą. Do zobaczenia.)

Benedict Stalder

7.04.2020

Our bikes are back from Chile ! Thank you Motobirds Aleksandra, Guy, Agata for your fantastic service. We appreciated the professionalism, the precision, the knowledge in shipping and motorcycling in the countries you are shipping to. We appreciated your care and how you handled our requests. You are the best !

Simone Vallieri

17.02.2020

Hello Motobirds, I have just returned from Chile and I want to thank you and congratulate you for the transport service of my motorbike from Europe. Everything was perfect: punctuality, always prompt and fast communication, quick and smooth customs clearance. I don’t know when and where my next trip will be, but we will surely hear again. Thank you!

Marcin Suchoń

1.01.2019

Korzystałem z kumplami z transportu do Ameryki Południowej. Wszystko przebiegło sprawnie i terminowo. Ola to osoba w pełni profesjonalna i chętna do pomocy, więc wpłaca przebiegła wzorowo. Korzystaliśmy tylko z transportu, mimo to dostaliśmy sporo cennych rad, dotyczących, różnych ciekawych miejsc i tras motocyklowych. Polecam.

George Thoms

19.04.2019

I shipped my bike twice to South America and each time Aleksandra proved to be very professional and reliable. Excellent service, friendly staff and on time delivery. I definetly recommand MotoBirds!

Anna Zk

9.03.2019

MotoBirds to wspaniała obsługa od początku do końca. Motocykl dotarł do celu w ustalonym terminie i co bardzo mi się podobało to ciągły kontakt i informacje, gdzie jest statek itd. Taka komunikacja sprawia, że nie musisz się zastanawiać co się dzieje z Twoim motocyklem i wiesz, że jest w dobrych rękach. Polecam jak najbardziej 

Guy Letens

1.07.2018 

I shipped my bike with Motobirds and saw first-hand how they pack the bikes. First, all the bikes are photographed to document the condition they arrived in the warehouse. If there are any questions, they call the owner immediately to clarify things. Then, they are put into metal cages. This is done by Motobirds staff who know the bikes, not warehouse people which might not be familiar with motorbikes. What I especially liked is that they never dismantle the front wheel: therefore there are no chances of damaging any of the sensors or disks in the front during packing. The bikes are strapped around the wheels and there are no chances the bikes will be damaged or scuffed in transport. The extra luggage pieces which might not fit inside the cage was all wrapped individually and stored separately before being wrapped again. So overall, a very good experience. Clearly, they care about details, know how to ship bikes & make sure the bikes are treated with a lot of care. They are truly passionate about what they do.

TRANSPORTY INDYWIDUALNE – OPINIE

MOTOBIRDS


 

Ozan Tuğcu

03.2021

I was looking for a company to transport my motorbike from Krakow to Ostrołęka and I found them. They are very professional and helpful, language is not a problem, they update you every step of the way and overall, the transport happened smoothly.

Alessio Paesano Vittozzi

13.10.2020

My experiences with MotoBirds were quite nice, they provide a great customer service, and are always up to their task. Polecam 

Lauri-Beth Egerton

18.07.2020

Moto Birds were life savers for us! After riding over 43,000 miles across The Americas, our rear shock snapped on the border between Chile and Argentina in Tierra Del Fuego. Moto Birds had put on an extra shipping container from Chile to Poland, and emailed us about it with a great price. We had to leave due to coronavirus but Moto Birds managed to move our immobile bike from Punta Arenas to Santiago to ensure it could get home. We were given the details to track the bike when it was on the containership, and Moto Birds kept us updated with progress. In Poland customs asked for another piece of documentation we hadn’t provided, and Agata helped me through finding it and fixed the problem. The bike was then delivered from Poland to the UK where it arrived exactly how we had left it, including all our bags. They are a friendly team, always there for guidance and information. And the price was unbeatable for us! Thank you again, we are so glad to have our bike home and it wouldn’t have been possible without Moto Birds.

OPINIE – WYPRAWY DLA KOBIET

TYLKO DLA ORLIC


 

Lina Cha Leila

17.11.2019

Ir was the best what I ever had, seen and feel!!! Looking forward to join Moto Birds again and again .

Ewa Szymczak

20.11.2018  

Można wiele powiedzieć na temat MOTO BIRDS ale jedno jest najważniejsze, PASJA z jaką Aleksandra Trzaskowska podchodzi do organizowanych przez siebie wypraw. Z zaangażowaniem i poświęceniem przygotowuje każdy wyjazd dlatego zasługuje najwyższą ocenę. Ja bynajmniej cenię Moto Birds za piękne przeżycia, za wspaniałe koleżanki i kolegów, za wspomnienia i przygody, za pot, siniaki i łzy oraz za niezliczone chwile radości i uśmiechu. Jeżeli kiedykolwiek myślałaś o wspaniałej przygodzie i pasjonujesz się motocyklami to dołącz do Orlicowego Teamu 

Anna Turguła

7.01.2019 

Byłam juz kilka razy z MotoBirds na wyjeździe. Polecam wszystkim niezdecydowanym, wyjazdy zorganizowane są profesjonalnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Żadnych spinek ,pełne zrozumienie ze strony uczestników i organizatorki. Gwarancja pełnego chilautu. Ja już w swój kalendarz wpisuje kolejne wyprawy z Olą i resztą Orlic. Zapraszam do grupy odjazdowych dziewczyn.

OPINIE – SZKOLENIA DLA KOBIET

TYLKO DLA ORLIC


 

Sylwia Barto

16.11.2020

Jazda motocyklem to fantastyczna przygoda, ale trzeba zadbać o to by każda wyprawa poza asfalt zakończyła się nie tylko fantastycznymi wspomnieniami, oraz ładnymi ujęciami w postaci pamiątkowych zdjęć. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i nasze umiejętności, które zapewnią nam komfortową i bezpieczną jazdę. Takie umiejętności możemy nabyć pod czujnym okiem Aleksandry Trzaskowskiej z Moto Birds, indywidualne podejście w przyjaznej atmosferze powoduje,ze chce się więcej. Dziękuję Ola za motywację

Agnieszka Radzymińska

19.08.2020 

Dziewuchy/ Chłopaki, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, walcie na szkolenia organizowane przez Aleksandra Trzaskowska jak w dym. Przygotowanie merytoryczne i metodyczne na najwyższym poziomie. Że o organizacji już nawet nie wspomnę, bo wsio zapięte na ostatni guzik. Świetne tereny do jazdy. Pełen profesjonalizm. Nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej. I chętnie uzbieram i wydam jeszcze. Ola, “Maleńka jesteś Wielka”, jak mawiał Cezary Żak.

Jolanta Łuszczyńska

23.05.2020

I Orlicowy trening i rajd adventure – to moja pierwsza impreza z MotoBirds. Wydarzenia tworzą ludzie a Ci, których miałam okazje poznać to, prawdziwi profesjonaliści. Aleksandra Trzaskowska – mistrzyni logistyki – najpierw zorganizowała szkolenie enduro ze świetnymi trenerami a potem tak poprowadziła rajd, aby wszystko można było przetrenować w trasie. Zadbała o cudne szutry, piach, urokliwe leśne i polne dukty Warmii, nawet o dobrą pogodę a to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze pełnych energii Orlic. Polecam wszystkim niezdecydowanym i do zobaczenia

Beata Dutkiewicz

19.08.2020

Bardzo bardzo bardzo na tak. Ola ma dużo cierpliwości, sporo wiedzy i co mnie urzekło: masę samozaparcia, którym zaraża innych. Zagrzewa do podjęcia wyzwania, ale nie naciska. Wszystko wywarzone i bardzo pro. Dzięki za towarzystwo przy pierwszych próbach i do zobaczenia!

Anna Gawlik

17.08.2020

Parę dni temu miałam ogromną przyjemność dołączyć do szkolenia organizowanego przez Aleksandra Trzaskowska i jej Moto Birds Z jeszcze większą przyjemnością chciałam napisać słów parę i nieco się podzielić. Bo warto bardzo. Profesjonalizm. To słowo, kiedy poczytacie pozostałe recenzje, przewija się bardzo często. I nie bez kozery! Dodam jeszcze, że to profesjonalizm w każdym calu i na każdej płaszczyźnie. Ci co mnie znają, wiedzą, że dość ostrożnie podchodzę do nowości, do ludzi, których nie znam, a którym w jakiś sposób mam zaufać. Zwłaszcza powierzyć siebie i swój motocykl. Wiem… wiem … motocykle to szaleństwo, zabawa, spontan, szybkość… itp itd. I wszystko się zgadza, tylko u mnie najpierw musi pojawić się poczucie bezpieczeństwa, a potem dopiero zaczyna się powolny proces zdobywania umiejętności, na które na prawdę jestem oporna. Ola… już od pierwszych chwil sprawiłaś, że tak właśnie się poczułam. Bezpiecznie. Więc i na szaleństwo potem przyszedł czas Mogłam sobie pozwolić, bo wiedziałam, że gdzieś tam jesteś, podpowiesz w razie czego, zasugerujesz, albo i odradzisz, jeśli jeszcze nie pora Albo jak trzeba to biegniesz obok motocykla, po wodzie … żeby tylko zapewnić, że nic się nie stanie. I taka jest Ola. Opanowana, siła spokoju, szuka rozwiązań, motywuje. W 100% racjonalnie ocenia sytuacje – co akurat dla mnie jest bezcenne. No i przy tym jest czas też na spontan, na zabawę i na ból brzucha ze śmiechu Takie połączenie dla organizatora wcale nie jest łatwe.

Bardzo się cieszę, że poznałam Ola zarówno Ciebie jak i Twoje dziewczyny. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy, ale już te parę dni znalazło się w mojej szufladzie ze wspomnieniami. Takimi co to już zawsze ze mną będą Niektórych rzeczy nie da się odzapomnieć Jeśli ktoś nie ma jeszcze takiej szuflady z motocyklowymi marzeniami, polecam zajrzeć na stronę Oli Coś wymyśli 

Galeria zdjęć

WYPRAWY MOTOCYKLOWE I SZKOLENIA

Mamy za sobą tysiące wspólnie przejechanych kilometrów i miliony wspaniałych wspomnień. Chętnie podzielimy się z Wami niektórymi z naszych najważniejszych wydarzeń.

Nasze wyprawy zaczęły się w 2016 roku. Na początku były to przede wszystkim kobiece wyprawy, realizowane w ramach projektu „Tylko dla Orlic”. Stopniowo dołączali do nas rajderzy – Panowie i zaczęliśmy organizować wyprawy pod szyldem MotoBirds. I tak wszyscy razem od lat na dwóch kółkach poznajemy świat.

Zobacz relacje z naszych niesamowitych wypraw.

GALERIE, KTÓRE ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

kliknij link, by przejść do sekcji poniżej

MOTOBIRDS

TYLKO DLA ORLIC

TRANSPORTY

Ameryka Południowa

WYPRAWY MOTOCYKLOWE MOTOBIRDS


Azja

WYPRAWY MOTOCYKLOWE MOTOBIRDS


Europa

WYPRAWY MOTOCYKLOWE MOTOBIRDS


Poznaj Polskę z MotoBirds

WYPRAWY MOTOCYKLOWE MOTOBIRDS


SZKOLENIA

MOTOBIRDS


Tylko dla Orlic

WYPRAWY MOTOCYKLOWE DLA KOBIET

Tylko dla Orlic

SZKOLENIA MOTOCYKLOWE DLA KOBIET

PAKOWANIE I TRANSPORTY MOTOCYKLI


DOKUMENTY DO POBRANIA

MOTOBIRDS

DOKUMENTY DLA KLIENTÓW:
 
DANE FIRMY:

ALEKSANDRA TRZASKOWSKA TYLKO DLA ORLIC

ul. Na Przełaj 12 B, 03-092 Warszawa, Polska

  • NIP: 5213014862
  • REGON: 368502080
  • Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego: Numer 2037
  • Gwarancja Ubezpieczeniowa Organizatora Turystyki: Signal Iduna, numer M 519643

MEDIA O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

MOTOBIRDS / TYLKO DLA ORLIC

logo tvn
TVN 24 BIS

Polki na motocyklach podbiły Himalaje

OBEJRZYJ

Pokaż nam świat - Jakub Porada

logo rdc
RADIO DLA CIEBIE

Motocyklem do Kirgistanu

POSŁUCHAJ

Kobiecy wieczór

logo trójka
POLSKIE RADIO TRÓJKA

Motocyklem przez Himalaje

OPIS AUDYCJI

Audycja pod-Różna

logo czwórka
POLSKIE RADIO CZWÓRKA

Tylko dla Orlic

POSŁUCHAJ

Reportaż Joanny Bogusławskiej

logo rdc
RADIO DLA CIEBIE

Tylko dla Orlic

POSŁUCHAJ

Południe z animuszem

logo tvn

TVN

Tylko dla Orlic

OBEJRZYJ

Dzień dobry TVN

logo tvp
TVP 2

Motocyklowe wyprawy kobiet

CZYTAJ

Pytanie na śniadanie

logo ścigacz
ŚCIGACZ

Tylko dla Orlic

CZYTAJ

Seria artykułów

logo motocaina
MOTOCAINA

Tylko dla Orlic

CZYTAJ

Seria artykułów

logo interia
INTERIA MOTORYZACJA

Tylko dla Orlic

CZYTAJ

Seria artykułów

logo tvp
TVP 2

Podróżniczki na motocyklach

OGLĄDAJ

Pytanie na śniadanie

KOSZYK0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0