fbpx

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL „TYLKO DLA ORLIC” – SZKOLENIE TOROWE I WYCIECZKA W BESKIDY

SZKOLENIA MOTOCYKLOWE DLA KOBIET

HIMALAJE Z KINGĄ TANAJEWSKĄ
HIMALAJE Z KINGĄ TANAJEWSKĄ

POCZĄTEK:

29 lipca 2021

KONIEC:

1 sierpnia 2021

LOKALIZACJA:

California Superbike School, Silesia Ring, Kamień Śląski

Masz wrażenie, że mogłabyś poprawić coś w swojej jeździe? Chciałabyś pewniej czuć się na szosie podczas urlopowych wypadów po górskich serpentynach? Chcesz mieć więcej radości z jazdy na motocyklu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na tor Silesia Ring na szkolenie California Superbike School, a następnie na wycieczkę po Beskidzkich drogach Polski i Czech, aby szlifować nowo zdobyte umiejętności.

Szkolenie przeznaczone dla dziewczyn o każdym poziomie umiejętności

PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
PATAGONIA
SZCZEGÓŁY:

Biorąc udział w szkoleniu zrozumiesz co w czasie jazdy dzieje się z Tobą i motocyklem. Dowiesz się nie tylko tego, co i jak należy robić siedząc za kierownicą motocykla, ale także zrozumiesz czego robić nie należy. Twoja jazda stanie się szybsza, pewniejsza i bezpieczniejsza niezależnie od poziomu na jakim jesteś teraz.

Biorąc udział w szkoleniu wraz z grupą Orlic będziesz mogła doświadczyć całego procesu w kameralnym kobiecym gronie. Grupa Orlic będzie miała dostęp do osobnego boxu na torze, abyś mogła poczuć się bardziej komfortowo.

California Superbike School to blisko 40 lat doświadczenia w profesjonalnym treningu motocyklistów. To najlepsi trenerzy, wykładowcy oraz program nauczania.

Po szkoleniu wybierzemy się wspólnie na wycieczkę po Beskidzkich drogach Polski i Czech, aby szlifować nowo zdobyte umiejętności. Po jeździe relaksować się będziemy w nietuzinkowym miejscu… posmakujesz namiastki Azji w Polsce spędzając noc w prawdziwej mongolskiej Jurcie, a wieczór w bani z kieliszkiem wina.

Aby wziąć udział w szkoleniu NIE potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia jazdy na torze.

Zabierzemy Cię na przejażdżkę trasami, gdzie będziesz mogła utrwalić nowo zdobyte umiejętności. Jak to w gronie Orlic bywa, nie zabraknie na pewno dobrego humoru i pełnego wsparcia w grupie. Po dniu zmagań noc spędzimy w pięknym Pałacu w Komierowie.

Zarówno szkolenie jak i wycieczka dedykowane są dla osób o każdym poziomie umiejętności.

TERMINY:
 • SZKOLENIE: 29.07
 • WYCIECZKA: 30.07 – 01.08
MOTOCYKL:

Własny motocykl. Dowolny typ. Opony szosowe.

PROGRAM SZKOLENIA:

Pierwszy dzień (29.07) to szkolenie pod okiem najlepszych instruktorów CSS na torze Silesia Ring. Będziemy się szkoliły na poziomie 1 – nie musisz mieć doświadczenia torowego. Grupa Orlic będzie miała dostęp do osobnego boxu na torze, abyś mogła poczuć się bardziej komfortowo.

Szczegóły odnośnie szkolenia i jak się do niego przygotować znajdziesz tutaj: https://superbikeschool.pl/faq/

Po szkoleniu i zasłużonym odpoczynku wybierzemy się wspólnie na “beskidzkie winkle”. Potrenujemy zdobyta wiedzę. Objeździmy się w zakrętach. Wieczór i nocleg spędzimy w magicznym miejscu – w najprawdziwszych jurtach.

CENA ZAWIERA:
 • 3 noclegi ze śniadaniem (pierwszy nocleg liczony z czwartku na piątek, tj. 29/30.07, ostatni z soboty na niedzielę, tj. 31.07/01.08);
 • szkolenie CSS (29.07) na torze zgodnie z: https://superbikeschool.pl/faq/;
 • przewodniczkę podczas dwóch dni wycieczki;
 • tracki na wycieczkę;
 • zdjęcia i filmy z treningu, i z wycieczki;
 • lunch podczas szkolenia torowego;
 • ubezpieczenie na czas szkolenia oraz podróżne na czas wycieczki;
 • składkę na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i PFG (Pmocowy Fundusz Gwarancyjny).
CENA NIE ZAWIERA:
 • lunchy podczas wycieczki (30.07-1.08);
 • obiadokolacji (29.07-31.07);
 • paliwa do motocykla.
CENA 660 EUR

Zarezerwuj miejsce wpłacając opłata rezerwacyjna lub dokonując całej wpłaty. Po wybraniu opcji "ZAREZERWUJ" możesz wybrać czy wpłacasz tylko opłata rezerwacyjna, czy całość kwoty, na stronie "KOSZYK" możesz wybrać walutę transakcji - EUR, PLN lub USD." 

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ
 • można wziąć udział w samym szkoleniu – cena 1990 PLN, obejmuje udział w szkoleniu zgodnie z https://superbikeschool.pl/faq/ , ubezpieczenie na czas treningu oraz  lunch i napoje podczas szkolenia. UWAGA – CENA NIE OBEJMUJE NOCLEGU;
 • można wziąć udział w samej wycieczce – cena 1000 PLN, obejmuje jeden nocleg ze śniadaniem (z 8 na 9 czerwca), przewodniczkę podczas 2 dniowej wycieczki; tracki na wycieczkę; zdjęcia i filmy z wycieczki, ubezpieczenie podróżne podczas wycieczki, składkę na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i PFG (Pomocowy Fundusz Turystyczny)
SIGN IN TO THE INTERESTED LIST OF THIS TOUR

Not sure yet? Subscribe to the interested list and receive notifications about this trip.

 

INNE SZKOLENIA